منو سایت

مدیر اجرایی Take-Two در مورد اینکه چرا GTA Mobile را نساخت

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
مدیر اجرایی Take-Two در مورد اینکه چرا GTA Mobile را نساخت

Take-Two، مالک سری بازی های GTA، به تازگی خرید شرکت بازی سازی موبایل Zynga را نهایی کرده است. مدیرعامل Tikto امیدوار است بتواند چندین بازی موبایل از عناوین معروف این شرکت بسازد و دلایل عدم ساخت GTA Mobile را بیان کرد. Strauss Zelnik در گفتگو با رسانه Wrap می گوید که هر بازی کنسولی را نمی توان به موبایل تبدیل کرد و مدعی است که Call of Duty Mobile یکی از معدود بازی های موبایل موفقی است که از پلتفرم کنسول وارد دستگاه های تلفن همراه شده است.

مدیرعامل Take-Two معتقد است که ایجاد GTA Mobile در دستور کار آنها نیست: «هر عنوانی متعلق به پلتفرم موبایل نیست. در عین حال، لازم نیست هر IP منحصر به کنسول باشد. این به خود محصول مربوط می شود. ما به طور کلی مایل به انجام این کار هستیم، اما حساب هر بازی جداگانه است. وی افزود: بررسی فرنچایزها و مجموعه ها برای برنامه ریزی و تبدیل به یک بازی موبایلی در حال انجام است و خرید شرکت Zynga با مبلغ 12.7 میلیارد دلار با اهداف متفاوتی انجام شده است.

سردبیر رسانه Wrap از مدیرعامل Take-Two در مورد بازی هایی که برای موبایل ساخته می شود پرسید و او پاسخ داد: «عناوین خاص؟ ترجیح می دهم در مورد آنها صحبت نکنم. ما آنها را تا پس از شروع تولید فاش نخواهیم کرد و فقط آماده معرفی آنها در نزدیکی انتشار خواهیم بود. ما در حال تماشای همه عناوین هستیم و قبلاً گفته ایم که علاقه مند به ساخت بازی های موبایل از عناوین بزرگ Tiktok هستیم. انجام این کار بسیار دشوار است.”

بازی موبایل GTA Mobile

گزینه ای برای ایجاد GTA Mobile وجود دارد

به نظر می رسد برنامه هایی برای GTA Mobile در دست اجراست، اما این محصول هنوز ساخته نشده است. همانطور که آقای Zelnick می گوید، در صورت شروع ساخت بازی از وجود آن خبر نخواهیم داشت و تا زمانی که بازی منتشر نشود، فاش نمی شوند. مدیر عامل Tiktok در ادامه به موفقیت بازی موبایل Call of Duty پرداخت و سری Call of Duty را “یک دارایی فوق العاده ارزشمند” خواند. او معتقد است که تبدیل هر بازی کامپیوتر و کنسول به موبایل به موفقیت کالاف دیوتی موبایل نخواهد رسید.

Tikto صاحب استودیوها و بازی های بزرگی از جمله GTA است و ارائه یک بازی موبایل از آن می تواند میلیون ها بازیکن را جذب کند. در حال حاضر برنامه ای برای ساخت بازی وجود ندارد و البته توسط Zynga ساخته خواهد شد. Rockstar Games سخت در حال توسعه GTA 6 است. نظر شما چیست؟ آیا از GTA Mobile استقبال می کنید؟

منبع: GameSpot