منو سایت

مدیرعامل Embracer از فروش بازی‌های Saints Row ناراضی است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
مدیرعامل Embracer از فروش بازی‌های Saints Row ناراضی است

استودیو Volition در پایان آگوست امسال، راه اندازی مجدد بازی Saints Row منتشر شده مدیرعامل Embracer در نشست سالانه به وضعیت بازی جدید اشاره کرد و از عرضه و فروش آن راضی نبود. لارس وینگفورز در این جلسه گفت که امیدوار است بازی جدید محبوبیت بیشتری پیدا کند، اما همچنان به سودآوری آن اطمینان دارد.

به گزارش پارسی گیم و به نقل از یوروگیمر، در جلسه جدید، مدیرعامل Embracer واکنش ها به بازی Saints Row را «چند قطبی» و ایجاد شکاف بین بازیکنان خواند. وی در این رابطه افزود: درباره این پرونده و جزئیات پیرامون آن می توان حرف های زیادی زد. خوشحالم که می بینم بسیاری از گیمرها و طرفداران از این بازی راضی هستند. از طرف دیگر، کمی ناراحتم که می بینم هوادارانی هستند که خوشحال نیستند.”

Battle of the Synths در زمان عرضه با مشکلات و باگ های زیادی روبرو شد. مدیرعامل می‌گوید که به‌روزرسانی‌های جدید برای رفع باگ‌ها در راه است و این بازی در نهایت سودآور خواهد شد و به منبع درآمد مناسبی تبدیل خواهد شد. لارس وینگفورز گفت: “من مطمئن هستم که سرمایه گذاری ما در نهایت سودآور خواهد بود. آیا بازگشت سرمایه به همان اندازه ای خواهد بود که در بازی های دیگر دیده ایم؟ فکر نمی کنم اینطور باشد، اما ما از این بازی درآمد کسب خواهیم کرد و این شروع خوبی است.

بازی Saints Row برای فروش

نسخه جدیدی از Saints Row در حال توسعه است

با توجه به عدم استقبال مناسب از Saints Row توسط بازیکنان، نگرانی هایی در مورد آینده این سری بازی ایجاد شده است. مدیرعامل Embracer می گوید که نسخه جدید هر سری باید موفق تر از نسخه بعدی باشد. اما این همیشه امکان پذیر نیست. وی در این خصوص گفت: کاری که باید انجام دهید این است که وضعیت خود و نتیجه را ارزیابی کنید. صدها نفر در تیم سازنده بازی هستند و من هنوز به آنها اعتماد کامل دارم و می دانم که در آینده چیزهای جدیدی ارائه خواهند کرد.

Battle of the Synths ممکن است شروع خوبی نداشته باشد، اما فروش آن خیلی عقب نیست. Saints Row در لیست پرفروش ترین بازی های آمریکا در ماه آگوست رتبه دوم را به خود اختصاص داد و رتبه اول به Madden NFL 23 رسید.لازم به ذکر است که فروش دیسک های Saints Row در انگلستان خوب است. به نظر می رسد این بازی می تواند هزینه های تولید خود را جبران کند. منتقدان نه تنها توجه را به اشکالات و نقص های آشکار جلب کردند و مکانیسم های مورد استفاده را قدیمی نامیدند. استودیو طراحی بازی را نسبت به بازی های دهه گذشته تغییر نداده است و هیچ حس تازگی در این بازی وجود ندارد.

مدیرعامل Embracer از فروش بازی‌های Saints Row ناراضی است

راهنمای قدم زدن Saints Row

منبع: GameSpot