منو سایت

مدل جدید مرد عنکبوتی چهره اصلی پیتر پارکر را بازمی گرداند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
مدل جدید مرد عنکبوتی چهره اصلی پیتر پارکر را بازمی گرداند

بازی Marvel Spider Man پس از انتشار برای رایانه شخصی، نقدهای متفاوتی دریافت کرد. از اضافه شدن Stan Lee تا حضور CJ در بازی، آیتم های مختلفی در طول یک ماه گذشته منتشر شده است. جدیدترین مود بازی مرد عنکبوتی، چهره اصلی پیتر پارکر را از نسخه PS4 بازمی گرداند. با دانلود مود جدید می توان چهره جان بابنیاک بازیگر اصلی بازی Marvel Spider-Man را به بازی بازگرداند.

زمانی که سونی ریمستر Marvels Spider-Man را برای پلی استیشن 5 منتشر کرد، چهره پیتر پارکر را به کلی تغییر داد. آنها از بن جردن برای تغییر ظاهر مرد عنکبوتی استفاده کردند که با واکنش طرفداران این بازی مواجه شد. سازنده سعی کرد چهره پیتر پارکر را جوان‌تر نشان دهد و شبیه مرد عنکبوتی شود که با تام هالند دیدیم. این تغییر مورد استقبال همه قرار نگرفت و اگر شما هم جزو آن دسته از افراد هستید، بهتر است مدل جدید مرد عنکبوتی را تهیه کنید.

اگر به وب سایت Nexus Mods بروید، یک مود ویژه به نام John Bubniak PS4 Face Restoration Mod پیدا خواهید کرد. پس از نصب ماد مشاهده خواهید کرد که چهره پیتر پارکر تغییر می کند و به روزهای ابتدایی عرضه بازی باز می گردد. با توجه به توضیحات درج شده در صفحه دانلود مود، چهره مرد عنکبوتی بر اساس داده های نسخه PS4 ساخته شده است و با چهره اصلی یکسان نیست. به عبارت دیگر تفاوت کمی بین این آیتم و نسخه 2018 وجود دارد، موددر قول داده است که در صورت یافتن اطلاعات بیشتر، کیفیت گرافیکی مود را افزایش دهد.

مود بازی Marvel's Spiderman

مود بازی Marvel’s Spiderman

علاوه بر مواد مختلفی که پیتر پارکر را به موجودات مختلفی تبدیل می‌کند، گرافیک‌های کاربردی برای نسخه رایانه شخصی Marvel Spider-Man منتشر شد. با به دست آوردن این مواد می توانید نورپردازی در بازی را بهبود بخشیده و همچنین کیفیت بافت ها را افزایش دهید. روند انتشار بازی های انحصاری پلی استیشن برای رایانه های شخصی با عناوین جدید ادامه خواهد یافت. تاریخ انتشار Uncharted 4 Remaster برای PC اعلام شد و بازسازی Last of Ace در تاریخ دیگری برای PC منتشر خواهد شد.

انتشار بازی Sackboy برای PC به تازگی تایید شده است و Returnal یکی دیگر از بازی هایی است که برای گیمرهای PC عرضه خواهد شد. سال گذشته جیم رایان از انتشار کل کالکشن پلی استیشن برای رایانه های شخصی خبر داد و حتی بازی های جدیدی مانند God of War Ragnarok نیز پس از مدتی به استیم اضافه خواهند شد. لازم به ذکر است که God of War در حال حاضر موفق ترین بازی سونی برای رایانه های شخصی است و رکوردهای مختلفی را به ثبت رسانده است.

منبع: GamesRadar