منو سایت

مدل اینستاگرام شخصیت اشلی در Resident Evil 4 Remake است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
مدل اینستاگرام شخصیت اشلی در Resident Evil 4 Remake است

الا فریا یکی از مدل های اینستاگرام در آن حضور دارد بازی Resident Evil 4 Remake تایید شده. او گفت که شخصیت اشلی بر اساس چهره او است و او فردی است که در پشت آن چهره قرار دارد. بازسازی Resident Evil 4 در قسمت جدید سونی در State of Play رسما معرفی شد و مورد حمایت طرفداران قرار گرفت.

به گزارش پارسی گیم، تریلر بازی Resident Evil 4 Remake، شخصیت مدرن لئون کندی را نشان می دهد که به دنبال دختر اشلی گراهام، رئیس جمهور ایالات متحده است. این تریلر با واکنش مثبت طرفداران سریال Resident Evil مواجه شد و حتی کاربران IGN آن را بهترین تریلر نمایش داده شده در قسمت جدید بازی نامیدند. به گفته الا فریا، شخصیت اشلی در طول بازسازی تغییر کرد.

الا فریا مدت کوتاهی پس از پخش تریلر حضور خود را در نقش اشلی تایید کرد. او در صفحه توییتر خود نوشت: «وقتی تریلر را تماشا کردم؛ من گریه می کردم. الان خیلی خوشحالم و از صمیم قلب از همه تشکر می کنم. من بسیار خوشحالم که به رزیدنت اویل پیوستم.» فریا در واقع یک مدل هلندی مستقل است که در اینستاگرام و Patreon کار می کند. او همچنین بازی های ویدیویی را در کانال شخصی خود در یوتیوب پخش می کند.

بازسازی Resident Evil 4 از اشلی

بازیگر اشلی در بازسازی Resident Evil 4

فریا درباره حضورش در Resident Evil 4 Remake گفت: من همیشه به مدلینگ علاقه زیادی داشتم و البته با هیچ آژانس مدلینگی ارتباط ندارم و ترجیح می دهم با یک عکاس عکاسی کنم. به نظر می رسد این مدل پیشنهاد ایفای این نقش را داده است. زیرا چهره و ظاهر جیل ولنتاین در بازی Resident Evil 3 نیز بر روی مدل روسی ساخته شده است.

الیزابت متیسون شخصیت اصلی اشلی در Resident Evil 4 و کارولین لارنس صداپیشه بود. کپکام تصمیم گرفت از چهره جدیدی برای بازسازی Resident Evil 4 استفاده کند و به همین دلیل الا فریا به عنوان مدل اینستاگرام برای این نقش انتخاب شد. شباهت او به شخصیت الی یکی از دلایلی است که او این مرد را انتخاب کرده است.

طبق گفته کپکام، Resident Evil 4 Remake حس و حال نسخه اصلی را حفظ خواهد کرد. اما روند مدرن یک روایت تغییر یافته و جزئیات گرافیکی واضح را ارائه می دهد. سازنده بازی پس از انتشار تریلر نوشت که خوشحال است که بالاخره می تواند در مورد این پروژه صحبت کند و این بازی یکی از عناوین انقلابی است که صنعت بازی را تغییر داده است. به گفته وی، بازی با حفظ ریشه های خود، حسی تازه و مدرن دارد.

مدل اینستاگرام شخصیت اشلی در Resident Evil 4 Remake است

تریلر بازی Resident Evil 4 Remake منتشر شد

ریمیکس بازی Resident Evil 4 برای رایانه های شخصی، سری ایکس باکس و پلی استیشن 5 در 24 مارس 2023 منتشر خواهد شد. این بازی از هدفون PSVR 2 نیز پشتیبانی می کند.

منبع: VGC