منو سایت

محتوای Roguelite رایگان Assassin’s Creed Valhalla منتشر شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
محتوای Roguelite رایگان Assassin's Creed Valhalla منتشر شد

محتوای اضافی رایگان بازی Assassin’s Creed Valhalla بازیکنان را به Nilfheim، سرزمین مردگان می برد و با استفاده از عناصر ژانر Roguelite، ماجراجویی جدیدی را آغاز می کند. محتوای Forgotten Saga به صورت رایگان برای بازیکنان Assassin’s Creed Valhalla منتشر شده و لذت مبارزه با انواع خطرات و دشمنان را در اعماق تاریک سرزمین مردگان به بازیکن القا می کند.

بسته الحاقی جدید به صورت کاملا رایگان منتشر شد و اولین بار در جشن پانزدهمین سالگرد سری بازی های Assassin’s Creed معرفی شد. توسعه دهنده Valhalla در ماه ژوئن توضیحات کاملی از این حالت منتشر کرد و آن را یکی از جاه طلبانه ترین محتوایی که توسعه دهندگان تا به حال ساخته اند نامید. Forgotten Saga به سبک Roguelite طراحی شده است و سفر به سرزمین مردگان به این معنی است که باید بارها با مرگ دست و پنجه نرم کنید.

بر خلاف مناظر زیبای اسکاندیناوی، نیلفهایم مکانی تاریک و ترسناک است. هر قسمت از این سرزمین پر از غول ها و هیولاهایی است که شکست دادن آنها آسان نیست. همچنین مناطق مخفی مختلفی وجود دارد که یافتن آنها به شما آیتم ها و امتیازهایی می دهد. در زیر NPCهایی طراحی شده اند که مراحل فرعی را به شما ارائه می دهند. اما شما کل محتوای این به روز رسانی را به یکباره کامل نخواهید کرد. مرگ در محتوای رایگان Assassin’s Creed Valhalla به معنای از دست دادن مواردی است که به سختی به دست آورده اید. شما با صفحه اصلی و جاده ای که باید دوباره از آن عبور کنید باقی مانده اید.

به روز رسانی رایگان Assassin's Creed Valhalla

به روز رسانی رایگان Assassin’s Creed Valhalla

همزمان یوبی سافت در حال کار بر روی پروژه های مختلفی از دنیای Assassin’s Creed است. از طرفی با پروژه کوتاه تری به نام Assassins Creed Rift روبه رو هستیم که قرار بود امسال منتشر شود; اما عرضه آن به سال آینده موکول شد. این بازی دنباله بازی Basim است و قرار بود یک بسته الحاقی برای Valhalla باشد. اما ماهیت آن به خودی خود تبدیل شده است. جدیدترین اخبار بازی حکایت از سفر Assassin’s Creed به بغداد دارد و این بازی جدید توسط استودیوی یوبی سافت در بوردو در حال ساخت است.

Assassins Creed Infinity مهمترین پروژه ای است که همه منتظر آن هستند. این بازی خدماتی لایو اکشن با همکاری استودیو کبک و مونترال در حال ساخت است و پایان بازی های مستقل Assassin’s Creed خواهد بود. به عبارتی این سریال تبدیل به یک سرویس آنلاین می شود و هر بار محتوای جدیدی به آن اضافه می شود و بازیکن می تواند با خرید آن ماجراجویی جدیدی را با بهترین قاتل ها تجربه کند. بسیاری آن را شبیه Fortnite می دانند. اما یوبی سافت می گوید Assassin’s Creed Infinity همچنان محتوای داستانی و تک نفره خواهد داشت.

در هفته های اخیر شایعات مختلفی درباره این فرنچایز منتشر شده است. جف گراب ادعا می کند که Assassins Creed به ژاپن سفر خواهد کرد و این محتوا بخشی از همان سرویس زنده خواهد بود. در حال حاضر می توانید این حدس و گمان ها را کنار بگذارید و محتوای رایگان Assassin’s Creed Valhalla’s The Forgotten Saga را دانلود کنید.

منبع: VGC