منو سایت

محتوای Elden Ring Cut شامل دزدیدن رویاهای دشمنان است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
محتوای Elden Ring Cut شامل دزدیدن رویاهای دشمنان است

محتوای Elden Ring Cut شامل دزدیدن رویاهای دشمنان است

نسخه قبلی حلقه الدن شامل مکانیک های عمیقی بود که حول جمع آوری رویاهای دشمنان خوابیده می چرخید، چیزی که در نسخه کامل حلقه الدن اثر کمی از آن وجود دارد.

استخراج کنندگان داده و هکرها یک روز کامل را صرف کالبد شکافی حلقه الدن می کنند، تا آنجا که راه اندازی بازی را با آزمایش آنلاین محدود زمانی که در نوامبر 2021 منتشر شد مقایسه می کنند. با لطف یوتیوبرهای Sekiro Dubi و Lance MacDonald، یکی از هیجان انگیزترین اکتشافات بازیکنانی که در نسخه آزمایشی شبکه یافت می شوند، یک شخصیت NPC حک شده به نام Monk Jinko است که کلبه Scavenger’s Shack را در نزدیکی نزدیکی به قلعه Stormveil اشغال می کند. او به بازیکن پیشنهاد می دهد که یک نوشیدنی الکلی تهیه کند که زمانی برای فانی ها ممنوع بود، Dreambrew. او فقط از بازیکنان می خواهد که مواد لازم را برای او بیاورند.

NPC یک شی منحصر به فرد جدید به بازیکن می دهد، توپ کریستالی St. Trina که برای جمع آوری مه از دشمنان خفته استفاده می شود و انیمیشن منحصر به فرد خود را برای برداشت دارد. دشمنانی که می توانند رویاهایشان را در هم بشکنند نمی توانند بیدار شوند مگر اینکه مورد حمله قرار گیرند و ابر کوچکی از مه دور سرشان باشد. برای راهب دو میست خواب بیاورید و او یک Dreambrew به بازیکن می دهد که می تواند به NPC های مختلف داده شود تا قفل مکالمات مخفی را باز کند.

یکی از نمونه‌های مکالمه پنهانی که با دادن NPC Dreambrew قفل آن باز می‌شود، Merchant Kale است که بازیکنان برای اولین بار در زمینی بین آنها قدم گذاشتند. دادن کاله دریمبرو باعث می شود که او به خواب عمیقی فرو رود و کابوس ببیند. سپس زیرنویس‌هایی وجود دارد که کابوس مورد بحث را توصیف می‌کند، و به صراحت به Frenzied Flame، عنصر کلیدی یکی از پایان‌های اختیاری Elden Ring اشاره می‌کند.

Sekiro Dubi حدس می‌زند که با توجه به مکان راهب در Scavenger’s Shack (که توسط رودریک در نسخه کامل Elden Ring اشغال شده است) و نحوه کار مجموعه Dream Fog، مکانیک ممکن است یک روش اولیه برای احضار یک روح باشد. یا می تواند برای یک مأموریت یا هدف کاملاً متفاوت باشد.

نمونه های دیگری از محتوای بریده شده موجود در فایل های Elden Ring شامل حمله و سایر انیمیشن های استفاده نشده برای تورنت، اسب جادویی بازیکن است. بررسی Elden Ring’s GameSpot آخرین نسخه From Software را “شاهکاری از طراحی جهان باز که تحقیقات و آژانس بازی را در قلب تجربه قرار می دهد” نامید. ناشر Bandai Namco اعلام کرد که Elden Ring تنها چند هفته پس از عرضه بیش از 12 میلیون نسخه فروخت و بیشترین بار دانلود شده از فروشگاه پلی استیشن در فوریه 2022 است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.