منو سایت

محتوای مخفی بازی Red Dead Redemption 2 فاش شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
محتوای مخفی بازی Red Dead Redemption 2 فاش شد

بعد از 4 سال شروع موفق بازی Red Dead Redemption 2 Rockstar هنوز هم بر اساس اطلاعات جدیدی که به تازگی به دست ما رسیده است، اطلاعات و جزئیات زیادی در مورد آن فاش می کند. محتوای مخفی Red Dead Redemption 2 او از حذف ماموریت جانبی و کات سین خبر می دهد. حجم عظیمی از اطلاعات در سندباکس Rockstar وجود دارد که برخی از کاربران می توانند با دسترسی به آن اطلاعات زیادی را فاش کنند.

اما به نقل از پارسی گیم، در بازی Red Dead Redemption 2 بر اساس کات سین پنهان شده در یکی از قسمت های این بازی، جالب اینجاست که این کات سین به بخش عظیمی از وسترن Rockstar Sandbox نیز اشاره دارد و همچنین فرض می کنیم که اطلاعات این بخش اطلاعات زیادی در مورد تاریخ انتشار GTA 6 دارد.

اگر این عنوان را تجربه کرده باشید، قطعا داستان فرعی Fisher of Fish را به خاطر دارید که در آن با مردی که یک ماهیگیر حرفه ای است آشنا می شوید و آرتور مورگان را به چالشی جالب دعوت می کند. در این ماموریت باید کل دریاچه بازی RDR2 را جستجو کنید و انواع ماهی های کمیاب و افسانه ای را بیابید. این اثر تنها مربوط به شخصیت آرتور مورگان نیست، بلکه داستان و این چالش حتی به شخصیت جان مارستون هم می رسد. چون قسمت هایی هست که با شخصیت آرتور مورگان قابل دسترسی نیست.

محتوای مخفی Red Dead Redemption 2

محتوای مخفی Red Dead Redemption 2

با این تصمیم، به نظر می رسید که در آرشیو نسخه رایانه شخصی RDR2 (Red Dead Redemption 2) صحنه ای وجود دارد که نشان می دهد آرتور در واقع می تواند با این ماهیگیر به مناطق ممنوعه بلک واتر و نیو آستین برود بدون اینکه توسط نیروهای آمریکایی کشته شود. دولت و قانونگذاران احتمالاً با ساختن این عنوان می دانید که در شرایط عادی وقتی آرتور وارد این مناطق می شد می توانست بارها توسط مجریان قانون کشته شود.

بر اساس محتوای محرمانه فاش شده، به نظر می رسد که آرتور در برخی مواقع بدون هیچ محدودیتی یا حضور شکارچیان قاتل به راحتی توانسته وارد این مناطق شود. این اطلاعات توسط یوتیوبری به نام Kush Qrox کشف شد و این محتوا از صحنه های برش ساخته شده است که او با یک ترکیب کمی باگ به پایان نرسانده است. چون کنار آمدن با جرمی گیل (همان ماهیگیر) چندان آسان به نظر نمی رسد و اگر دقت کنید می توانید قهرمان دیگر ریو براوو را در قسمت کوچک دریاچه در منطقه نیو آستین ببینید.

دلیل حضور او در کنار این دریاچه در منطقه نیو آستین شاید به همین صحنه پنهان بازی مربوط باشد. بر اساس این محتوا، راک استار احتمالا این صحنه و ماموریت را از بازی حذف کرده تا داستانی قوی تر و قابل درک تر ارائه دهد.

با این حال، وقتی صحبت از Rockstar به میان می‌آید، تمام فکر مردم به توسعه و انتشار نسخه جدیدی از سری بازی محبوب Auto Grand Theft (GTA 6) خواهد بود که به گفته این شرکت، ظاهرا روند ساخت این عنوان ادامه دارد. در حال حرکت Red Dead Redemption 2 توسط Rockstar برای پلتفرم های PC / PS4 / Xbox One در سال 2018 منتشر شد. نظرات شما در مورد محتوای مخفی Red Dead Redemption 2 چیست؟ آیا اطلاعات بیشتری در این بازی Red Dead Redemption 2 پنهان شده است یا خیر؟

منبع: Pcgamesn