منو سایت

محتوای فصل دوم Halo Infinite ماه آینده منتشر خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
محتوای فصل دوم Halo Infinite ماه آینده منتشر خواهد شد

طبق جدیدترین اخبار بازی، استودیو 343 Industries اعلام کرده است که محتوای جدید فصل دوم Halo Infinite شامل نقشه ها، حالت ها و رویدادهای مختلف در ماه آینده منتشر خواهد شد.

در پایان سال گذشته، ششمین بازی بزرگ از سری هیلو با نام Halo Infinite منتشر شد. بازیکنان برای تجربه بخش تاریخچه باید بازی Hilo Infinite را خریداری کنند. اما دسترسی به تب چند نفره رایگان است. اما محدودیت های این بخش و نبود محتوای جدید باعث نارضایتی بسیاری از بازیکنان شده است. استودیو 343 Industries به عنوان سازنده Halo Infinite قول داده است که در قالب فصل دوم مشکلات را برطرف کند.

حال سازندگان Halo Infinite ویدیویی را در صفحه رسمی این اثر در شبکه اجتماعی توییتر منتشر کرده و محتوای جدید فصل دوم Halo Infinite را ارائه کرده اند. این فصل به گرگ های تنها معروف است. فصل دوم شامل بخش های جدیدی است که بازیکنان می توانند در حالت چند نفره تجربه کنند. در این پست آمده است: «برای فصل دوم Hilo Infinite آماده شوید. محتوایی مانند نقشه‌های جدید، وضعیت‌های جدید، رویدادهای با زمان محدود و نبردهای جدیدی که هرگز منقضی نمی‌شوند را در اختیار شما قرار می‌دهد.

اگرچه ویدیوی منتشر شده اطلاعات زیادی ارائه نمی دهد، اما 343 Industries قبلا جزئیاتی از نبرد جدید Halo Infinite منتشر کرده است. بر این اساس بازیکنان می توانند از طریق Battlefield به کسب ارز بپردازند. سپس با کمک ارز دریافتی از فروشگاه در بازی می توانند آیتم هایی را به عنوان وسایل تزئینی و یا حتی نبرد بعدی خریداری کنند.

استودیو 343 Industries هفته گذشته اعلام کرد که موضوع کمبود محتوای جدیدی که باعث خسته شدن بازیکنان شده است، در فصل دوم هیلو اینفینیت بررسی خواهد شد. برایان جرارد، مدیر روابط عمومی استودیو در پستی در ردیت گفت: “ما درک می کنیم که جامعه بازی اعصاب خود را از دست داده است.” راستش را بخواهید، فکر می کنم آنها از گوش دادن به صحبت های ما خسته شده اند. ما فقط به زمان بیشتری نیاز داریم تا تیم سازنده جزئیات را تنظیم کند. سپس تا جایی که بتوانیم به بازیکنان اطلاع خواهیم داد.»

محتویات فصل دوم Halo Infinite Halo Infinite

فصل دوم Halo Infinite دارای دو نوع Spartans جدید است

بازی Halo Infinite نقدهای مثبت زیادی از سوی منتقدان دریافت کرد. کسب امتیاز 87 (نسخه ایکس باکس) گواه این گفته است. این اثر در زمینه جلوه های بصری، گیم پلی، طراحی جهان، تاریخ و موسیقی بسیار خوب عمل کرد. از جمله جوایزی که Hilo Infinite برنده شده است می توان به جایزه بهترین بازیکن سال The Game Awards 2021 و جایزه بهترین بازی اکشن از DICE Awards اشاره کرد.

لازم به ذکر است که قسمت چندنفره بازی Halo Infinite به صورت رایگان در دسترس است. اگر از مشترکین سرویس گیم پلی هستید، می توانید کمپین داستانی این اثر را نیز به صورت رایگان تجربه کنید.

نظر شما در مورد محتوای جدید فصل دوم Halo Infinite چیست؟ آیا شما مشتاقانه منتظر آن هستید؟ به نظر شما فصل دوم هیلو بی نهایت می تواند مشکلات را با این افکت حل کند؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: IGN