منو سایت

مجموعه Cowabunga معرفی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
مجموعه Cowabunga معرفی شد

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، اگر TMNT: Shredder’s Revenge برای علاقه شما به Teenage Mutant Ninja Turtles کافی نیست و همچنان می خواهید بازی دیگری بر اساس آن ها را امتحان کنید، به زودی قادر خواهید بود تمامی بازی های اصلی مربوط به این شخصیت ها در قالب TMNT Game: Experience the Cowabunga Collection.

به گزارش IGN، جدیدترین بازی از سری Teenage Mutant Ninja Turtles با نام TMNT: The Cowabunga Collection در تاریخ 30 آگوست (8 شهریور) منتشر خواهد شد. کاربران پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی Nintendo Switch، PlayStation 4، PlayStation 5، Xbox One، Xbox Series S و Xbox Series X می‌توانند افکت مذکور را تجربه کنند. در TMNT: The Cowabunga Collection، شما به 13 بازی از سری Teenage Mutant Ninja Turtles که در دهه های 80 و 90 در قالب های 8 بیتی و 16 بیتی منتشر شدند، دسترسی خواهید داشت.

توسعه یافته توسط Digital Eclipse، TMNT: مجموعه Cowabunga برای اولین بار در ماه مارس معرفی شد. این اثر توانست توجه بسیاری از بازیکنان و اهالی رسانه را به خود جلب کند. زیرا اجرای بسیاری از بازی های این اثر بر روی کنسول های مدرن تقریبا غیرممکن است. همچنین برخی از آثار هنری این بازی از جمله TMNT: The Hyperstone Heist که در سال 1992 بر روی کنسول سگا جنسیس منتشر شد، برای اولین بار در دسترس مخاطبان جدید قرار خواهد گرفت. لیست بازی هایی که در قالب شغل مذکور می توانید به آنها دسترسی داشته باشید به شرح زیر است:

 1. لاک‌پشت‌های نینجا جهش یافته نوجوان (بازی‌های بازی)
 2. TMNT: Turtles in Time (Arcade)
 3. لاک پشت های نینجا جهش یافته نوجوان (NES)
 4. TMNT II: The Arcade Game (NES)
 5. TMNT III: پروژه منهتن (NES)
 6. TMNT IV: Turtles in Time (SNES)
 7. TMNT: The Hyperstone Heist (پیدایش)
 8. TMNT: Fall of the Foot Clan (بازی پسر)
 9. TMNT II: Back from the Sewers (Game Boy)
 10. TMNT III: Radical Rescue (Game Boy)
 11. TMNT: مبارزان مسابقات (NES)
 12. TMNT: مبارزان مسابقات (SNES)
 13. TMNT: مبارزان مسابقات (جنسیس)

TMNT: مجموعه Cowabunga لاک پشت های نینجا جهش یافته نوجوان

برخی از آثار مجموعه Cowabunga حالت آنلاین دارند

علاوه بر مجموعه ای از بازی های کلاسیک، Digital Eclipse Studios بسیاری از طرح های اصلی Teenage Mutant Ninja Turtles را در TMNT: The Cowabunga Collection گنجانده است. از جمله آثار موجود در بازی مذکور، می توانید از TMNT 2: The Arcade Game، TMNT 3: The Manhattan Project و TMNT 4: Turtles in Time به صورت آنلاین و محلی بهره ببرید. TMNT: The Hyperstone Heist همچنین دارای چند نفره محلی خواهد بود.

تاریخ انتشار TMNT: The Cowabunga Collection در جریان کامیک کان 2022 سن دیگو اعلام شد. این اثر در نمایشگاه مذکور حضور گسترده ای دارد و به زودی اخبار و نمایش های بیشتری منتشر خواهد شد. نظر شما در مورد بازگشت کلاسیک Teenage Mutant Ninja Turtles و توانایی تجربه آنها در کنسول های مدرن چیست؟ آیا فکر می کنید موفقیت TMNT: Shredder’s Revenge راه را برای انتشار بازی های Teenage Mutant Ninja Turtles هموار کرد؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: IGN