منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • مایکروسافت لوازم جانبی تطبیقی ​​جدیدی را برای بهبود دسترسی به رایانه معرفی می کند

مایکروسافت لوازم جانبی تطبیقی ​​جدیدی را برای بهبود دسترسی به رایانه معرفی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
مایکروسافت لوازم جانبی تطبیقی ​​جدیدی را برای بهبود دسترسی به رایانه معرفی می کند

مایکروسافت لوازم جانبی تطبیقی ​​جدیدی را برای بهبود دسترسی به رایانه معرفی می کند

مایکروسافت خط جدیدی از لوازم جانبی تطبیقی ​​را برای پاسخگویی بهتر به نیازهای جوامع دارای معلولیت راه اندازی خواهد کرد. این “اکوسیستم ورودی تطبیقی” که در اجلاس توانایی مایکروسافت اعلام شد از سه محصول تشکیل شده است: ماوس تطبیقی ​​مایکروسافت، مرکز تطبیقی ​​مایکروسافت و دکمه‌های تطبیقی ​​مایکروسافت.

لوازم جانبی تطبیقی ​​جدید سفارشی شده‌اند و کاربران می‌توانند ورودی‌ها و میانبرها را پیکربندی کنند. ماوس تطبیقی ​​دقیقاً همان چیزی است که به نظر می رسد – یک ماوس تطبیقی ​​که در صورت نیاز می توان آن را با دم ماوس، استراحت انگشت شست یا سایر صف های چاپ سه بعدی ارائه کرد.

هاب تطبیقی ​​و دکمه‌های تطبیقی، با هم ترکیب می‌شوند، می‌توانند جایگزین صفحه‌کلید سنتی شوند یا یک افزونه باشند. هاب تطبیقی ​​را می توان از طریق بلوتوث به چهار دکمه تطبیقی ​​مختلف متصل کرد. انواع بالای دکمه ها موجود است و شامل یک پد D، جوی استیک و دکمه دوتایی است. علاوه بر این سه گزینه استاندارد، کاربران می توانند دکمه های مختلف را به صورت سه بعدی چاپ کنند. کاربران همچنین می توانند سفارشی سازی کنند که کدام ورودی یا دستورات مختلف با هر یک از این دکمه ها مطابقت دارد.

مایکروسافت همچنین از آزمایشگاه فناوری فراگیر جدید رونمایی کرده است که آن را “جانشین نسخه اصلی که توسط تیم ایکس باکس در سال 2017 کشف شد” نامیده است. هدف اصلی آن هنوز هم مشارکت با جوامع دارای معلولیت برای نوآوری، طراحی و ارزیابی محصولات جدید دسترسی است.

ماوس تطبیقی ​​مایکروسافت، مرکز تطبیقی ​​مایکروسافت و دکمه‌های تطبیقی ​​مایکروسافت پاییز امسال عرضه خواهند شد. قیمت هنوز اعلام نشده است.