منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • مایکروسافت عرضه انحصاری تعدادی از بازی های Activiz Blizzard را تایید کرده است

مایکروسافت عرضه انحصاری تعدادی از بازی های Activiz Blizzard را تایید کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
مایکروسافت عرضه انحصاری تعدادی از بازی های Activiz Blizzard را تایید کرده است

مایکروسافت رسما تایید کرده است که تعدادی از بازی‌های آتی اکتیویژن بلیزارد انحصاری خواهند بود و گفت همه بازی‌ها برای پلی‌استیشن منتشر نمی‌شوند. مایکروسافت برای بازی های جدید هنوز معرفی نشده است. رویکرد متفاوتی وجود دارد و صحبت های قبلی در مورد همه بازی ها و سریال ها درست نیست. تعدادی از بازی های اکتیویژن بلیزارد فقط برای ایکس باکس منتشر خواهند شد.

به گزارش پارسی گیم، مایکروسافت پس از تکمیل خرید اکتیویژن برنامه خود را برای آینده بازی های اکتیویژن بلیزارد اعلام کرد. استراتژی های جدید اجرا خواهد شد. مت باتی، مدیرعامل استودیو ایکس‌باکس، در یک کنفرانس مطبوعاتی درباره قرارداد انحصاری مایکروسافت صحبت کرد و گفت که تعدادی از بازی‌های اصلی اکتیویژن با جامعه بزرگی از بازیکنان همچنان برای پلی‌استیشن منتشر خواهند شد.

مت بوتی در مورد آینده اکتیویژن بلیزارد گفت: در نهایت، هدف ما این است که بازی‌ها را برای بازیکنان بیشتری در دسترس قرار دهیم. اگر ما یک بازی داریم که با جامعه عظیمی از بازیکنان در چندین پلتفرم عرضه می شود. آخرین چیزی که می خواهیم این است که این بازی را از آنها بگیریم. اشاره او به سری Call of Duty است که طرفداران زیادی در پلتفرم های مختلف دارد. وی افزود: ما احساس می کنیم وظیفه ما حمایت و حفاظت است و باید به ایجاد و غنی سازی جامعه بازی ادامه دهیم. نه اینکه بخواهیم آن را تکه تکه کنیم.»

ایکس باکس اکتیویژن بلیزارد

بازی های جدید Activiz Blizzard استثنایی هستند

مدیر استودیو ایکس باکس به Minecraft اشاره کرد و گفت که خرید Mojang مانع از انتشار این بازی بر روی پلتفرم های دیگر نشده است. مایکروسافت رسما انتشار بازی Call of Duty را برای پلی استیشن تایید کرد و این سری کاملا انحصاری نخواهد بود. البته ممکن است محتوای آینده بازی منحصراً برای کنسول ایکس باکس باشد.

تینا سامرفورد، مدیر برنامه‌نویسی ایکس‌باکس، دیدگاه متفاوتی نسبت به پروژه‌های جدید دارد: «تا آنجایی که می‌توانیم بازی‌های Activision Blizzard را می‌خواهیم.» آنها بر روی پلتفرمی منتشر می‌شوند که بازی مجاز به اجرا است. این جمله ای است که بارها توسط فیل اسپنسر گفته شده است، به همین دلیل است که تمام بازی های جدید Bethesda در انحصار Xbox و PC هستند.

مایکروسافت یکشنبه هفته آینده کنفرانس سالانه خود را برگزار می کند و شاهد ارائه بازی های جدید خواهیم بود. مایکروسافت در حال آماده سازی بازی های جدید برای پایان سال است و همچنین قصد دارد سال آینده حداقل 5 بازی جدید را برای کنسول ایکس باکس منتشر کند. نظر شما در مورد انحصار بازی اکتیویژن بلیزارد چیست؟

منبع: GameSpot