منو سایت

مایکروسافت توسعه بازی Fable را دلگرم کننده خواند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
مایکروسافت توسعه بازی Fable را دلگرم کننده خواند

مت بوتی، مدیر استودیوی بازی سازی مایکروسافت، در مصاحبه اخیر خود درباره موضوعات مختلفی از جمله تاریخ انتشار Starfield صحبت کرد. او از تولید بازی افسانه صحبت کرد و گفت که تمدید این سریال نقش آفرینی توسط استودیو Playground Games به خوبی پیش می رود و از روند تولید بازی راضی هستند. گزارش هایی مبنی بر مشکلات PlaygrandGames، سازنده Forza منتشر شده است و به گفته مت بوتی، این مشکلات برطرف شده و پیشرفت بازی راضی کننده است.

به عنوان مهمان در پادکست Friends Per Second، مدیر مایکروسافت استودیو در مورد توسعه Fable اظهار نظر کرد و آن را “بسیار دلگرم کننده” خواند. وی توضیح داد: «پلی‌پلین‌گ» بازی‌های رانندگی می‌سازد، اما اگر کمی آن را ساختارشکنی کنیم، فکر می‌کنیم که توجه ویژه‌ای به تولید بازی‌های باکیفیت و با جزئیات دارند. آنها اشتیاق زیادی به سریال داشتند و فکر می کنم آنها واقعاً روح سریال Fable و نحوه تطبیق آن با استانداردهای امروزی را درک می کنند.

وی ادامه داد: اطلاعاتی وجود دارد که مایلم به اشتراک بگذارم زیرا این جزئیات بسیار دلگرم کننده است. گاهی اوقات خطراتی وجود دارد و ما نمی خواهیم یک تیم سازنده RPG روی یک بازی مسابقه ای کار کند یا یک تیم سازنده بازی تیراندازی وقت خود را صرف بازی های کودکان کند. از اینجاست که مشکلات شروع می شود، اما پلی گرند اشتیاق خاصی به سریال دارد و تعهد خود را به کیفیت تضمین می کند.”

تولید بازی های افسانه ای

تولید بازی Fable همچنان ادامه دارد

مدیر مایکروسافت استودیو درباره نگرانی های اولیه در مورد تولید بازی Fable گفت: «پیش نمایش های اولیه کمی من را به شک انداخت و فکر می کردم از مسیر خارج شده ایم، اما آنها نگرانی های من را برطرف کردند. من برای افرادی که منتظر دیدن بازی هستند هیجان زده هستم.” احیای سری Fable یکی از برنامه های بزرگ مایکروسافت برای نسل نهم است و ایکس باکس می خواهد به یک نقطه داغ برای بازی های نقش آفرینی تبدیل شود. فیل اسپنسر گفت. چندی پیش که Elder Scrolls 6 فقط برای ایکس باکس منتشر می شود و البته تا زمانی که Fable عرضه نشود خبری از بازی جدید نخواهد بود.

جیسون شرایر، خبرنگار معروف بلومبرگ، از ساخت بازی Fable با همکاری کارشناسان استودیو Eidos Montreal خبر داد. او می گوید که Playground Games به تنهایی روی Fable کار نمی کند و افراد باتجربه ای برای ساخت بازی دارند. به نظر می رسد نتیجه نهایی شایسته این مجموعه خواهد بود. بازی Fable برای PC و سری Xbox منتشر خواهد شد. تاریخ انتشار آن مشخص نشده است و می دانیم که این بازی در زمان عرضه برای سرویس Game Pass عرضه خواهد شد.

منبع: Wccftech