منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • مایکروسافت تأیید می کند که برخی از بازی های آتی اکتیویژن بلیزارد انحصاری ایکس باکس خواهند بود

مایکروسافت تأیید می کند که برخی از بازی های آتی اکتیویژن بلیزارد انحصاری ایکس باکس خواهند بود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
مایکروسافت تأیید می کند که برخی از بازی های آتی اکتیویژن بلیزارد انحصاری ایکس باکس خواهند بود

مایکروسافت تأیید می کند که برخی از بازی های آتی اکتیویژن بلیزارد انحصاری ایکس باکس خواهند بود

مایکروسافت جزئیات بیشتری در مورد برنامه های خود برای Activision Blizzard پس از تکمیل برنامه ریزی خرید شرکت بازی سازی فاش کرده است. در طی یک جلسه توجیهی رسانه ای، مت بوتی، مدیر عامل استودیوی بازی Xbox در مورد انحصار و اینکه چگونه مایکروسافت می خواهد اطمینان حاصل کند که جوامع برخی از بزرگترین ویژگی های چند پلتفرمی Activision Blizzard از آنها مراقبت می کنند صحبت کرد.

«در نهایت، هدف ما این است که بازی‌ها را برای بازیکنان و سازندگان در دسترس‌تر کنیم. بوتی می‌گوید: «اگر بازی‌ای را دریافت کنیم که با یک جامعه بزرگ روی تعدادی پلتفرم عرضه می‌شود، آخرین کاری که می‌خواهیم انجام دهیم این است که چیزی را بگیریم. “اگر هیچ چیز دیگری نیست، ما معتقدیم که وظیفه ما این است که مراقب باشیم، چوپان باشیم، به ساختن و پرورش این جامعه ادامه دهیم، نه اینکه آن را قطعه قطعه کنیم و سعی کنیم بخشی از آن را از بین ببریم.”

در حال پخش: جواهرات پنهان از دستیابی Xbox Activision

یکی از مثال‌هایی که مایکروسافت برای رویکردش به بازی‌های چند پلتفرمی ذکر کرده است، Minecraft است که پس از خرید توسعه‌دهنده آن Mojang، روی پلتفرم‌های دیگر راه‌اندازی شد.

مایکروسافت قبلاً تأیید کرده است که سری Call of Duty همچنان یک فرنچایز چند پلتفرمی برای آینده قابل پیش‌بینی خواهد بود، زیرا فیل اسپنسر، مدیرعامل مایکروسافت گیمینگ در ژانویه گفت که این شرکت “به تمام توافقات موجود در خرید Activision Blizzard و ما پایبند خواهد بود. تمایل.” برای نگه داشتن Call of Duty در پلی استیشن.”

برنامه‌نویسی و رویدادهای جنرال موتورز تینا سامرفورد به وضوح اعلام کرده است که برخی از بازی‌ها به پروژه‌های انحصاری Xbox تبدیل خواهند شد و احتمالاً پروژه‌هایی کاملاً جدید در دست توسعه در Activision Blizzard خواهند بود. سامرفورد گفت: “ما می خواهیم تا جایی که ممکن است عناوین Activision Blizzard را در Game Pass قرار دهیم که آنها به ما ملحق شوند.”

پیش از نمایشگاه Xbox و Bethesda در 12 ژوئن، مایکروسافت اعلامیه بزرگی در مورد تلاش های خود برای بازی های ابری ارائه کرد. مشترکین Xbox Game Pass Ultimate به زودی می‌توانند تعداد «انتخابی» از بازی‌های Xbox را که شخصاً مالک آن هستند به دستگاه‌های دیگر پخش کنند، حتی اگر آن عناوین در کتابخانه Game Pass آنها نباشد. مایکروسافت در تلاش است تا این ویژگی را تا پایان سال آماده کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.