منو سایت

مایکروسافت از همکاری Halo با Boot Company Wolverine عصبانی است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
مایکروسافت از همکاری Halo با Boot Company Wolverine عصبانی است

مایکروسافت شراکت بین Halo و شرکت شارژر Wolverine را آزار می دهد. یک تیزر مرموز که امروز در شبکه های اجتماعی منتشر شد نشان می دهد که چکمه های Wolverine با برند Halo در راه است.

پیام تیزر به طرفداران می‌گوید که برای «STEP IN» آماده شوند، که مطمئناً شبیه به Wolverine است که یک کفش ویژه Halo ایجاد می‌کند. Step Inside نیز یکی از شعارهای بازاریابی Halo Infinite بود. علاقه مندان می توانند برای دریافت به روز رسانی ها در وب سایت Halo x Wolverine ثبت نام کنند.

Wolverine یک شرکت معروف کفش آمریکایی است که در دهه 1800 تأسیس شد و به دلیل تولید چکمه‌های کار و سایر لباس‌های بیرونی و لباس‌های محکم معروف است. مشخص نیست که شراکت Halo x Wolverine چه زمانی به طور رسمی رونمایی می شود، اما به احتمال زیاد به زودی رخ خواهد داد.

برخی از دیگر شراکت های اخیر Halo غیربازی شامل کریستال های سواروسکی با تم هالو و انواع آب نبات و تنقلات است. مایکروسافت همچنین با Riddle و Bauer در ساخت کلاه ایمنی فوتبال Halo و پد دروازه‌بان همکاری کرده است.

این یک هفته بزرگ برای Halo است، زیرا سریال تلویزیونی مورد انتظار Halo با بازی پابلو شرایبر در نقش Master Chief در 24 مارس از شبکه Paramount + پخش می شود. این نمایش سنت سریال را زیر پا می گذارد و چهره استاد چیف را آشکار می کند، اگرچه بازی ها ممکن است این کار را انجام ندهند، با توجه به اینکه برنامه تلویزیونی و بازی ها قوانین متفاوتی دارند.

در مورد Halo Infinite، فصل 2: ​​گرگ های تنها در 3 می با نقشه ها و حالت های جدید شروع می شود. متأسفانه، کمپین همکاری در کمپین بیشتر به تعویق افتاد.

بهترین بازی‌های Halo: رتبه‌بندی سری‌های اصلی پیش از Halo Infinite

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.