منو سایت

مایلز مورالس پاییز امسال اکران می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
مایلز مورالس پاییز امسال اکران می شود

سونی با انتشار ویدیویی رسمی از انتشار نسخه PC بازی Spider-Man: Miles Morales در پاییز امسال خبر داد. تریلر جدید نشان می دهد که برای تجربه ماجراجویی مایلز مورالز راه زیادی در پیش نداریم و به زودی می توانیم پرواز در آسمان شهر را آغاز کنیم. اگرچه تاریخ انتشار دقیقی از بازی اعلام نشده است، اما جزئیات جدیدی از ویژگی های نسخه PC به دست ما رسیده است.

عرضه Marvel’s Spider-Man برای بازی های رایانه شخصی یک رویداد مهم بود که در نهایت مرد عنکبوتی را به پلتفرم بازگرداند. سونی در زمان اعلام انتشار بازی Spider-Man برای PC قول انتشار Miles Morales را داده بود که براندازی مجزا از بازی اول است و این اثر به زودی منتشر خواهد شد. مایلز مورالس در نوجوانی به جای پیتر پارکر ماجراجویی جدیدی را آغاز می کند. بازی جدید در هر دو پلتفرم استیم و اپیک گیمز استور به فروش خواهد رسید.

Spider-Man: Miles Morales PC

Spider-Man: Miles Morales را برای کامپیوتر بازی کنید

Spider-Man: Miles Morales یک بازی مستقل بود که وقایع مرد عنکبوتی مارول را دنبال می کرد. این بازی نسخه زمستانی منهتن نیویورک را نشان می دهد که در بازی اول شاهد آن بودیم. مایلز همچنین بسیاری از توانایی های اصلی پیتر پارکر را دارد و کنترل ها تقریباً یکسان هستند. البته نحوه تعامل او با دنیای گسترده و باز بازی متفاوت است و توانایی های خاصی نیز برای او طراحی شده است که با پیشروی در بازی می توانید به آن ها دست پیدا کنید و مبارزه با دشمنان را لذت بخش تر کنید.

داستان بازی زمانی شروع می شود که مایلز به طور تصادفی Rayno را آزاد می کند. با خارج شدن پیتر پارکر از شهر، مایلز باید از شهر در برابر دشمن محافظت کند. مکانیزم جدیدی به نام اپلیکیشن مرد عنکبوتی طراحی شده است و مردم شهر هر زمان که به کمک نیاز داشته باشند از طریق این اپلیکیشن با مایلز تماس می گیرند. تریلر جدید حس و حال سینمایی دارد و لباس های خاص مرد عنکبوتی را از بازی به نمایش می گذارد. پورت PC بازی Spider-Man: Miles Morales با کمک استودیوی Nixxes توسعه یافته است و انتظار می رود کیفیت پورت بازی شبیه به Marvel Spider-Man باشد.

انتشار Spider-Man برای PC رکوردهای مختلفی را شکست و مددرها مثل همیشه مشغول بودند. چهره اصلی پیتر پارکر مرد عنکبوتی به تازگی منتشر شده است که نقش اصلی این شخصیت را از نسخه PS4 ایفا می کند. سونی با انتشار تیزر کوتاهی صفحه دانلود Spider-Man: Miles Morales را در استیم و فروشگاه اپیک گیمز آنلاین کرده است و می توانید با مراجعه به آن ها اطلاعات بیشتری کسب کنید.

منبع: PCGAMESN