منو سایت

مایلز مورالس توسط یک هوادار آزاد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
مایلز مورالس توسط یک هوادار آزاد شد

به تازگی یکی از طرفداران بازی های مرد عنکبوتی و مرد عنکبوتی است مرد عنکبوتی: مایلز مورالس برای اندروید منتشر شد. مشخص نیست که آیا سونی اجازه می دهد بازی باقی بماند یا خیر. اما این بازی در نوع خود زیبا به نظر می رسد. Miles Morales یکی از موفق ترین براندازهای سری Spider-Man است و فروش شگفت انگیزی دارد و حالا راهی جدید برای تجربه این بازی پیدا شده است.

به گزارش پارسی گیم، Spider-Man: Miles Morales برای موبایل در واقع یک پروژه اولیه برای استودیوی yPER بود، اما به دلیل عدم حمایت سایر توسعه دهندگان، یکی از آنها مجبور شد خودش آن را منتشر کند. لینک دانلود بازی Spider-Man: Miles Morales برای اندروید در قسمت نظرات ویدیو معرفی شده است و مشخص نیست این لینک تا چه زمانی آنلاین می ماند. سونی بدون شک با بررسی این بازی قابلیت دانلود آن را از بین خواهد برد و اکنون زمان مناسبی برای دانلود Spider-Man به عنوان یک بازی اندرویدی است.

کانال یوتیوب R-User Games تایید کرده است که Spider-Man: Miles Morales برای اندروید پروژه ای مستقل از Sony و Insomniac Games است. البته این به معنای رعایت کپی رایت نیست و احتمال حذف بازی در روزهای آینده وجود دارد. شرکت های بازی سازی، به ویژه نینتندو، اخیراً ناقضان کپی رایت را جدی گرفته اند. بدیهی است که سونی به اندازه نینتندو در مورد این مسائل جدی نیست. اما امکان حذف بازی بسیار زیاد است.

مرد عنکبوتی مایلز مورالس اندروید

بازی مرد عنکبوتی برای اندروید

برای افرادی که می خواهند نسخه موبایل Spider-Man Miles Morales را امتحان کنند. تماشای تریلر کافی خواهد بود. همانطور که می بینید، گرافیک بازی قابل مقایسه با نسخه پلی استیشن 5 نیست و نیویورک از برج های مکعبی ساخته شده است، هرچند که شباهت زیادی به مرد عنکبوتی دارد. اما تفاوت ها واضح است. لازم به ذکر است که 20 لباس ویژه برای بازی در نظر گرفته شده است که لباس Into The Spider-Verse از جمله آنهاست.

چرخش و کاوش در نیویورک فعالیت اصلی بازی Spider-Man: Miles Morales برای اندروید است. توسعه دهنده سعی کرده است تعدادی بازی نبرد را شامل شود و این احتمالاً بهترین بازی مرد عنکبوتی موجود برای دستگاه های تلفن همراه است. بسیاری از کاربران یوتیوب پیشنهاداتی را برای بهبود بازی به اشتراک گذاشته اند و واضح است که ساخت یک بازی بزرگتر با مراحل مختلف و گرافیک بهتر چالش بزرگی است که حتی استودیوهای بازی سازی نیز برای غلبه بر آن مشکل دارند.

سونی این هفته عرضه سری Spider-Man را برای رایانه های شخصی تایید کرد. استودیوی Nixxes وظیفه انتقال مرد عنکبوتی مارول به رایانه شخصی را بر عهده دارد و مایلز مورالز در پاییز برای رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. Marvel Spider-Man فقط برای PS4 و PS5 در دسترس است.

منبع: GameRant