منو سایت

مانگای Detroit Become Human منتشر شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
مانگای Detroit Become Human منتشر شد

طبق آخرین اخبار بازی، مانگای Detroit Become Human به زبان ژاپنی منتشر خواهد شد و بر داستان جدیدی با نام Detroit: Become Human: Tokyo Stories در توکیو تمرکز خواهد کرد.

Detroit: Become Human به عنوان پنجمین اثر استودیوی Quantic Dream در سال های 2018 و 2019 برای رایانه های شخصی و پلی استیشن 4 منتشر شد.این اثر به کارگردانی دیوید کیج داستان تلاش سه اندروید برای آزادی را روایت می کند. Detroit Become Human در زمینه هایی مانند جلوه های بصری، داستان، شخصیت های اصلی و بازیگران مورد ستایش قرار گرفت و با فروش بیش از 6 میلیون نسخه، به عنوان موفق ترین اثر Quantic Dream Studio شناخته می شود.

اکنون اعلام شده است که داستان فرعی این اثر در مانگای Detroit Become Human با نام Detroit: Become Human: Tokyo Stories روایت می شود. داستان مانگای مذکور توسط Saruwatari Kazami نوشته شده است و Moto Sumida مسئولیت طراحی آن را بر عهده دارد. Moto Sumida در یک پست توییتری درباره مانگای Detroit Beecom Human گفت: “این یکی از بازی های مورد علاقه من است.” من بسیار خوشحالم که در مانگای او مشارکت می کنم. در حالی که بازی Detroit Become Human در دیترویت می گذرد، مانگا داستانی با محوریت شرایط اندروید در ژاپن را روایت می کند. امیدوارم از این مانگا لذت ببرید.

مانگا Detroit Become Human

مانگای Detroit Become Human در ژاپن اتفاق می افتد

به گزارش مجله فامیتسو، مانگای Detroit Become Human در سال 2038 اتفاق می افتد و بر روی یک اندروید ژاپنی به نام Reina تمرکز دارد. برخلاف احساسات ضد اندرویدی که در ایالات متحده حاکم است، ژاپنی ها دیدگاه مثبتی نسبت به آنها دارند. در حالی که Reina در ژاپن بسیار محبوب است، مردم شروع به نارضایتی از اندرویدها برای جایگزینی آنها در مشاغل مختلف کرده اند.

در جاهای دیگر ژاپن، یک اندروید سرکش به هوش مصنوعی دست یافته است. همراه با یک دختر انسان، اندرویدهای بیشتری بیدار می شوند و انقلابی را در ژاپن به راه می اندازند. به گزارش Kotaku Media، استودیو Quantic Dream بر داستان و طراحی مانگای Detroit: Become Human: Tokyo Stories که فردا منتشر می شود، نظارت خواهد کرد.

نظر شما در مورد بازی مانگا Detroit Beecom Human چیست؟ آیا فکر می کنید انتشار اقتباس های کمیک و مانگا از بازی های ویدیویی ایده موفقی است؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: GameSpot