منو سایت

مانند Wordle با صحنه های فیلم قاب شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
مانند Wordle با صحنه های فیلم قاب شده است

حدس زدن حروف تصادفی و استفاده از آنها برای ساخت یک کلمه در ژانویه 2022 انجام می شود، زیرا بازی داغ جدید با حقایق جالب در بلوک دیجیتال Framed است. برخلاف Wordle یا Quordle، Framed یک بازی بصری است که حافظه سینمایی شما را آزمایش می کند.

قوانین ساده هستند، زیرا یک فریم از یک فیلم به شما نشان داده می شود و باید حدس بزنید که از کدام فیلم است. اشتباه کنید و یک فریم دیگر به شما نشان داده می شود که حداکثر شش فرض مجاز است.

اولین حدس من در مورد حاشیه اقیانوس آرام کاملا اشتباه بود.
اولین حدس من در مورد حاشیه اقیانوس آرام کاملا اشتباه بود.

البته، شما می توانید سیستم را با کشیدن چک باکس در جستجوی تصویر گوگل فریب دهید، اما این یک پیروزی توخالی خواهد بود. برندگان از گوگل استفاده نمی کنند.

مانند Wordle، Framed نیز یک بازی روزانه است که هر 24 ساعت یک بار با مجموعه جدیدی از فیلم های سینمایی به روز می شود. مالک جدید Wordle، نیویورک تایمز، که اخیراً اطلاعیه ای برای دانلود آرشیو Wordle صادر کرده است، نیز بعید است که گیج شود.

از زمانی که Wordle به یک بازی موفق تبدیل شد، الهام بخش تعدادی از بازی های پازل کلمه مشابه است. Dungeon Crawler Dungleon، Lewdle که باید بعد از بازی دهان خود را بشویید، Taylordle با تم Swiftie و حتی یک بازی Battle Royale به نام Squabble وجود دارد.

اگر Wordle هنوز هم بازی شماست، می‌توانید ویژگی ما را برای بهترین کلمات آغازین Wordle بررسی کنید تا زمانی که هر روز صبح شروع به بازی می‌کنید به شما برتری بدهد.