منو سایت

مانند GoldenEye PC Shooter Agent 64 تریلر و دمو جدیدی دریافت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
مانند GoldenEye PC Shooter Agent 64 تریلر و دمو جدیدی دریافت می کند

مانند GoldenEye PC Shooter Agent 64 تریلر و دمو جدیدی دریافت می کند

بسیاری انتظار داشتند که بازسازی GoldenEye در جریان عرضه Xbox امروز معرفی شود، اما اینطور نشد. با این حال، طرفداران جیمز باند کاملاً بدشانس نبودند، زیرا توسعه دهنده Replicate D6 تریلر جدیدی از عنوان GoldenEye خود Agent 64 را در جریان نمایشگاه PC بازی امروز منتشر کرد.

این تریلر چیزی بیش از بازی را نشان می‌دهد که هدف آن “ادای احترام به تیراندازان کنسول دهه 90” است. همانطور که در تریلر کاملاً جدید مشاهده می کنید، مامور 64 آشکارا با GoldenEye با مکانیک های قانونی متفاوت اما قطعا مشابه آن برای موسیقی و گیم پلی، مدل های اسلحه و انیمیشن ها سروکار دارد. مدل های شخصیت ها نیز از نظر عملکرد بسیار شبیه به مدل های بازی نمادین N64 هستند. خودت ببین:

Agent 64 همچنین به بازیکنان اجازه می دهد سطوح خود را ایجاد کرده و به اشتراک بگذارند. این بازی قرار است در اواخر سال 2022 منتشر شود، اما نسخه ی نمایشی نسخه اولیه رایگان قبلاً در استیم منتشر شده است.

در مورد شایعات مربوط به بازسازی GoldenEye، اخیراً دستاوردهای دیگری برای عناوین منتشر نشده به بیرون درز کرده است. ریمستر عنوان N64 ظاهرا در حال کار برای ایکس باکس 360 بود و از آن زمان تاکنون شایعات زیادی به گوش می رسد. فیل اسپنسر، رئیس ایکس‌باکس، توضیح داد که این واقعیت که GoldenEye در ایکس‌باکس نیست «همیشه مشکل حقوق بوده است، نه با دریافت کد راه‌اندازی».

سال 2022 شصتمین سالگرد سریال جیمز باند است، و پیش از این اعلام شد که اخبار ملکی زیادی در سال جاری منتشر خواهد شد، که باعث شد بسیاری بر این باور باشند که می تواند به زودی اعلام شود.

در جای دیگری از دنیای بازی‌های جیمز باند، IO Interactive، توسعه‌دهنده بازی‌های Hitman، در حال کار بر روی بازی باند خود است که شامل «داستانی کاملاً اصلی» درباره معروف‌ترین ابرجاسوس جهان است.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.