منو سایت

ماموریت های Fortnite Zero Week – فصل 3، فصل 3

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ماموریت های Fortnite Zero Week - فصل 3، فصل 3

فصل 3، فصل 3 فورتنایت از راه رسید و همراه با آن بسته ای از ماموریت های ویژه Zero Week ارائه می شود. به جای ارائه چالش های هفته 1 با روز راه اندازی، Epic تصمیم گرفت تا قبل از رسیدن چالش های هفته 1 در اواخر این هفته، چالش های جایزه ای را به بازیکنان بدهد تا آنها را تعقیب کنند. لیست هفت چالش به شما 15000 XP در مجموع 105000 XP می دهد که به شما کمک می کند تا به سرعت پاس نبرد خود را جبران کنید. در اینجا یک لیست کامل به همراه نکاتی در مورد نحوه تکمیل هر یک وجود دارد.

ماموریت های Fortnite Zero Week

  • یک تفنگ تهاجمی همر و یک تفنگ دو تیر را در یک مسابقه جمع کنید -15000 XP
  • تعامل با Sunbird یا Moon Hawk و Rustler در یک مسابقه – 15000 XP
  • پرش روی پشت گرگ یا گراز در مسابقات مختلف (2) – 15000 XP
  • کاشت یا احضار نهال از واقعیت با بذر واقعیت (3) – 15000 XP
  • مراحل طوفان را تجربه کنید (10) – 15000 XP
  • سفر 2000 متر در Baller – 15000 XP
  • از Groovy Grove، Reality Falls و Rave Cave – 15000 XP دیدن کنید

که در تفنگ تهاجمی چکشی و تفنگ دو تیر دو سلاح جدید در فصل 3 Fortnite فصل 3 هستند. آنها مانند بسیاری از غارت های دیگر در سراسر نقشه ظاهر می شوند، بنابراین این صرفاً از شانس و زمان بازی حاصل می شود. پرنده آفتابی (همچنین به عنوان شناخته شده است ماه شاهین– پیچیده است) در معبدی است که در شمال شرقی The Daily Bugle قرار دارد. روستلر داخل شیفتی شفت است. می توانید با صحبت کردن با یکی شروع کنید، اما به خودتان فرصت دهید تا در همان دایره به دیگری برسید، در غیر این صورت باید دوباره شروع کنید. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید راهنمای NPC ما را از Fortnite، فصل 3، فصل 3 بیابید.

در حال پخش: تریلر بازی فورتنایت، فصل 3، فصل 3

گرگ و گراز وحشی اکنون می توان آن را نصب کرد و می خواهید حداقل یک بار در دو دور مختلف برای این چالش این کار را انجام دهید. حیات وحش در همه جا یافت می شود، اکنون بیش از هر زمان دیگری، اما می توان آن را با اطمینان بیشتر در اطراف و درون آبشار واقعیت یافت.

میتونی پیدا کنی بذر واقعیت در Reality Falls نیز وجود دارد. آنها را در داخل لامپ های بنفش درخشان جستجو کنید اغلب روی ریشه های درخت واقعیت رشد می کند. شکستن آنها برای مدتی به شما حرکت گرانشی کم می دهد، اما تماشا کنید و ببینید دانه های واقعیت پراکنده می شوند و به آرامی روی زمین بلند می شوند. یکی را در خاک بکارید، سپس در دورهای بعدی به این مکان برگردید تا از باغ خود مراقبت کنید و در نهایت طعمه شگفت انگیز مانند گل های بهاری شکوفا خواهد شد. طبیعت جادو است.

به تنه درخت واقعیت نگاه کنید تا گیاهان شکننده ای را بیابید که بذر واقعیت را می پاشند.
به تنه درخت واقعیت نگاه کنید تا گیاهان شکننده ای را بیابید که بذر واقعیت را می پاشند.

زنده ماندن در مراحل طوفان به اندازه کافی ساده است. فقط Storm Sickness را در نظر داشته باشید، یک اثر آبشاری جدید که باعث می شود طوفان در صورت ماندن بیش از حد طولانی در آن آسیب بیشتری وارد کند. در بیشتر موارد، شما می توانید Ballers را در Rave Cave بیابید، بنابراین یکی از آنها را در آنجا بخرید – اما این کار را سریع انجام دهید، زیرا تقاضای زیادی دارند.

بازدید گرو گرو (در زمان نگارش مقاله هنوز گریسی گروو روی نقشه وجود دارد، اما قبلاً کجا بود) واقعیت در حال سقوط استو در غار ریو شما را به سفری در نیمکره غربی جزیره می برد. لازم نیست این کار را به صورت دایره ای انجام دهید، بنابراین اگر نتوانید آن را به یکباره انجام دهید، عرق نمی کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.