منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • ماموریت های مقاومت فورتنایت: مهمات تقلبی، شکستن کابینت اسناد و سرقت هویت

ماموریت های مقاومت فورتنایت: مهمات تقلبی، شکستن کابینت اسناد و سرقت هویت

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ماموریت های مقاومت فورتنایت: مهمات تقلبی، شکستن کابینت اسناد و سرقت هویت

Seven و مقاومت آنها در حال داغ کردن نبرد در Fortnite این هفته هستند – و با این گرما ماموریت های بسیار سختی را که آنها برای بازیکنان این هفته تدارک دیده اند – غیرممکن نیست، توجه داشته باشید، فقط کار بسیار بیشتر از آنچه آنها اجازه داده اند ما به آن عادت می کنیم، همراه با سفرهای بیشتر در سراسر نقشه. ما چهار ماموریت داریم که هرکدام دارای دو مرحله و اهداف زیادی هستند، پس آماده شو تا دست و پا بزنی و دست به کار شوی، لوپر.

Fortnite Chapter 3, Season 2, Week 7 Resistance Challenges

  • اتصال دستگاه را در نزدیکی Logjam Lumberyard یا Chonker’s Speedway ایجاد کنید

  • (مرحله 1/2) دستگاه را در نزدیکی Greasy Grove یا Coney Crossroads وصل کنید

  • (مرحله 1/2) اتصال دستگاه را در نزدیکی Camp Cuddle یا Shifty Shafts ایجاد کنید

  • (مرحله 1/2) اتصال دستگاه را در نزدیکی Seven Outpost II یا Seven Outpost V برقرار کنید

قبل از راه اندازی به کارت خود نگاه کنید و مطمئن شوید که به اتصالات دستگاه نزدیک شده اید (اگر هنوز مطمئن نیستید که به دنبال چه چیزی هستید، مراقب هولوگرام های آبی بزرگی باشید که از یک دستگاه کوچک روی زمین می آیند). اهداف بزرگ ما بله است هک بلندگوهای IO، مهمات بزرگ IO را با گلوله های ساختگی جعلی عوض کنید، کابینت بایگانی سفید را خراب کنید برای فایل های داخل و در نهایت به هک سرورهای IO. در حین حرکت، همه چیز برای ما حداقل روی نقشه مشخص شده است، بنابراین مراقب این نشانگرهای هدف باشید و مطمئن شوید که به دنبال چه چیزی هستید.

در اطراف هر هدف روی نقشه باید چندین فایل سفید وجود داشته باشد.
در اطراف هر هدف روی نقشه باید چندین فایل سفید وجود داشته باشد.

بلندگوهای IO در اطراف پست های مختلف IO قرار دارند. به سمت پایه بلندگو بدوید تا یک جعبه سفید درخشان را ببینید که می توانید با آن برای هک کردن بلندگوها تعامل داشته باشید. شما این کار را در مجموع سه بار انجام خواهید داد، به طوری که جونزی هر بار کمی به دکتر اسلون در سیستم بلندگوها موج می زند، که به مجموعه ای از “آزاردهنده ترین صداهای” مورد علاقه پیلی ختم می شود، بنابراین این هشدار شما برای معکوس کردن کاهش قدرت است. بر روی صدا قبل از هک این سومین بلندگو. مکان‌های مهمات نیز روی نقشه شما هستند، اما وقتی روی زمین هستید، به دنبال جعبه‌های پوسته بزرگ با آن درخشش سفید گویا روی زمین در نزدیکی توپ‌های محاصره یا داخل ساختمان‌های IO باشید. کابینت‌های اسناد سفید کمی سخت‌تر هستند: تشخیص آنها بسیار دشوار است، بنابراین مطمئن شوید که این نشانگرهای هدف را از نزدیک ببینید.

در نهایت، سرورهای IO در Command Cavern در داخل غار قرار می‌گیرند، بنابراین مطمئن شوید که سلاح‌های خوبی در اختیار دارید تا زمانی که در آنجا هستید با مشکل مواجه شوید. توصیه می کنیم از قسمت جلو وارد شوید و به دنبال چندین کامپیوتر در نزدیکی ورودی بگردید – باید یک سرور روشن برای هک ببینید. پس از اتمام، ماموریت های مقاومت خود را در این هفته با موفقیت به پایان رساندید. مطمئن شوید که ماموریت‌های جنگ ستارگان را برای این بنر امپراتوری کامل کرده‌اید یا درباره فصل آینده اینجا بخوانید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.