منو سایت

ماسک ماه گرفتگی اعلام شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ماسک ماه گرفتگی اعلام شد

Fatal Frame: Mask of the Lunar Eclipse اولین بار در سال 2008 برای Wii منتشر شد. حال در گزارشی رسمی از Koei Tecmo، اعلام شده است که نسخه ریمستر شده این بازی در سری Fatal Frame در تاریخ 9 مارس 2023 (18 مارس 1401) برای تمامی پلتفرم های نسل فعلی منتشر خواهد شد. همچنین استودیوی سازنده علاوه بر نسخه استاندارد، نسخه Digital Deluxe این بازی را نیز رونمایی کرد که علاوه بر خود بازی شامل کتاب هنر دیجیتال، مجموعه لباس و موسیقی متن اصلی خواهد بود.

طرفداران Fatal Frame مدت ها امیدوار بودند که قسمت جدیدی از این فرنچایز ترسناک را ببینند، اما در حالی که انتظار ادامه دارد، Koei Tecmo حداقل تا حدودی روی توسعه بازی کار می کند. نسخه بازسازی شده Fatal Frame: Maiden of Black Water سال گذشته منتشر شد، در حالی که نسخه بازسازی شده مشابه اوایل امسال برای بازی ترسناک کلاسیک Fatal Frame: Mask of the Lunar Eclipse اعلام شد که اکنون تاریخ انتشار رسمی آن مشخص شده است. .

طبق اطلاعات منتشر شده، بازی Fatal Frame: Mask of the Lunar Eclipse در تاریخ 9 مارس 2023 برابر با 18 مارس 1401 برای پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس وان و نینتندو سوییچ روی پلتفرم‌ها و رایانه‌های شخصی در دسترس خواهد بود. کسانی که بازی را قبل از عرضه پیش‌سفارش کنند، یک لباس انحصاری Marie Rose از سری انیمیشن‌های Dead or Alive نیز دریافت خواهند کرد.

انتشار بازی Fatal Frame

جزئیات اضافی بازی شات مرگبار: ماسک ماه گرفتگی

جریان بازی شات مرگبار: ماسک ماه گرفتگی این یک اثر مرموز و ترسناک است که در جزیره ای دورافتاده در جنوب ژاپن اتفاق می افتد. یک دهه پس از ناپدید شدن مرموز پنج دختر جوان در یک جشنواره جزیره، گذشته آنها پس از حوادثی که منجر به ناپدید شدن آنها شد، در هاله ای از رمز و راز باقی می ماند. در همان زمان دو دختر از این گروه پنج نفره بعد از 10 سال زنده پیدا می شوند و با هم به مکانی خالی از مردم عادی که ارواح در آن زندگی می کنند می روند تا معمای دوستان خود را حل کنند.

داستان بازی با عبور از مکان هایی توسعه می یابد که می تواند نظر بازیکن را به خود جلب کند. بنابراین با تکیه بر نور ضعیف چراغ قوه و با استفاده از دوربینی قدیمی با لنز قوی که توانایی دفع قدرت ارواح را پس از عکاسی از آنها دارد، علاوه بر ثبت تصاویری که با چشم دیده نمی شود، به بررسی بیمارستان های متروکه می پردازد. و عمارت ها به راهت ادامه بده با نگاهی به مقالات و یادداشت های گذشته، ماهیت وقایع پیش از این را کشف خواهید کرد و با شخصیت خود حقیقت افراد گمشده را کشف خواهید کرد.

گرافیک بازی Fatal Frame: Mask of the Lunar Eclipse در هر پلتفرمی تا حد ممکن بهبود یافته است. سایه ها و نور چراغ قوه به خوبی انجام شده تا آن را واقعی تر کند تا بتوانید ترس واقعی تری را تجربه کنید. همچنین، کات سین ها و مدل های شخصیت برای جذابیت بیشتر داستان و شخصیت ها بازطراحی شده اند. علاوه بر این ترکیب اولیه لباس ها کمی تغییر کرده و لباس های جدیدی به آن اضافه شده است. شما می توانید لباس شخصیت ها را تغییر دهید تا تحقیقات را به روش های مختلف تجربه کنید.

منبع: Gamingbolt