منو سایت

ماد گرافیک GTA V دنیای این بازی را زنده می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ماد گرافیک GTA V دنیای این بازی را زنده می کند

مد گرافیک GTA V شهر لس سانتوس را با ویژگی های جدید به روز می کند و حس جدیدی به آن می بخشد. این ماده سیستم آب و هوا را تغییر می دهد. نور را تنظیم می کند، کیفیت بافت ها را افزایش می دهد و از نظر بصری دنیای sandbox Rockstar را بهبود می بخشد و گرافیک بازی را به سطح مورد انتظار از GTA 6 می رساند.

هر روز بر تعداد مودهای بازی GTA V افزوده می شود و در حالی که می توانید مهم ترین آنها را از پارسی گیم دانلود کنید. اما یک ماد گرافیکی ارائه شده است که با دانلود آن می تواند تجربه بازی شما را تا حد زیادی افزایش دهد. مود NaturalVision یک پروژه جاه طلبانه بازی GTA است که توسط یک مددر معروف و توانا به نام جمال رشید آپلود شده است. او را با نام مستعار رازد می شناسند. آخرین نسخه این مد، لوس سانتوس را به مکانی زیبا تبدیل می کند.

ساخته شده است مد نچرال ویژن پنج سال است که وجود دارد و اکنون از صفحه Patreon برای دانلود در دسترس است. سازنده می گوید که مد گرافیکی GTA V از یک پروژه کوچک به یک مد بزرگ با فضای سبز فراوان تبدیل شده است. نورپردازی و بافت ها از نظر گرافیکی به حدی بهبود یافته است که تشخیص آن به عنوان GTA 5 دشوار است و مانند این است که Rockstar امسال بازی را با استانداردهای جدید منتشر کرد. از جمله ویژگی های مود باید به سیستم آب و هوای دقیق، سایه های واقعی و مدل های گرافیکی دقیق اشاره کرد.

مود گرافیکی GTA V مود NaturalVision

مد گرافیک GTA V

مهم ترین تغییری که مود گرافیکی GTA V ایجاد می کند مربوط به سیستم آب و هوا است. آب و هوای بازی با نصب مود جزئیات بیشتری به دست می آورد و تغییر هوای ابری، بارانی و آفتابی بسیار شبیه به واقعیت شده است. طوفان در لوس سانتوس با دقت بیشتری رندر می شود و مود NaturalVision حس متفاوتی به مکان های بازی می بخشد و به این بعد از بازی می افزاید که Rockstar توجه زیادی به آن نکرده است.

دانلود این ماد به صورت رایگان در دسترس است و باید گفت که هیچ محتوای جدیدی به بازی اضافه نشده و تنها حالت گرافیکی دارد. مدتی پیش شاهد عرضه مود جدید GTA Vice City بودیم که محتوای جدید زیادی را به بازی اضافه کرد و می توانید از این مود نیز دیدن کنید. در ادامه مود گرافیکی Red Dead Redemption 2، زیبایی طبیعت این اثر را دو چندان کرد. سازندگان مود فعال در انجمن های Rockstar کار می کنند و شما مدهای منحصر به فردی برای دانلود دارید.

مود GTAV

Rockstar تولید GTA 6 را آغاز کرده است و گزارش جدید حاکی از کاهش تعداد شخصیت های اصلی GTA VI است. در عین حال، یک زن آمریکایی لاتین شخصیت اصلی بازی GTA 6 خواهد بود.

منبع: PCGAMESN