منو سایت

لیست کامل بازی های سرویس پلی استیشن پلاس

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
لیست کامل بازی های سرویس پلی استیشن پلاس

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، قبل از دانلود هر فایلی، نرم افزار مدیریت دانلود مانند IDM یا FlashGet را نصب کنید.

برای دانلود روی «دانلود» کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مناسب ظاهر شود، سپس محل ذخیره فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود کامل شود.

  • در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها، تنها کاری که باید انجام دهید ارسال گزارش خرابی لینک در پایین سایت است.

فایل‌های آپلود شده برای کاهش حجم و دانلود سریع‌تر فشرده می‌شوند، از نرم‌افزار Winrar یا نرم‌افزار مشابه برای فشرده‌سازی فایل‌ها استفاده کنید.

در صورت مشاهده عبارت قسمت اول، دوم و بخش در مقابل لینک دانلود، برای استفاده از فایل، باید تمامی بخش ها دانلود شوند.

رمز باز کردن فایل زیپ www.par30game.ir می باشد. باید تمام حروف کوچک را وارد کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA صفحه کلید خود توجه کنید همچنین بهتر است رمز عبور را وارد کرده و از کپی برداری خودداری کنید.

اگر هنگام استخراج فایل فشرده با پیام CRC مواجه شدید، اگر رمز عبور را به درستی وارد کرده باشید. فایل به اشتباه دانلود شده است و باید دوباره آن را دانلود کنید.

فایل های کرک شده را می توان به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده توسط آنتی ویروس خطرناک تشخیص داد. در چنین مواردی، برنامه آنتی ویروس خود را به طور موقت غیرفعال کنید.

تمامی ساب دامنه های بازی پارسی که دانلودها بر روی آنها قرار دارد بر روی سرورهای ایرانی بوده و ترافیک داخلی و نیم بها محاسبه خواهد شد.

اگر ISP شما این مشکل را حل کرده است، لطفاً با فرم شکایت شرکت پخش تماس بگیرید www.195.cra.ir این شماره را دنبال کنید و نتیجه را به تیم ما اعلام کنید.