منو سایت

لیست مرحله Call of Duty Modern Warfare II فاش شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
لیست مرحله Call of Duty Modern Warfare II فاش شد

یک فاش جدید تمام اسامی صحنه Call of Duty Modern Warfare II را فاش کرد. داستان Modern Warfare 2 از شانزده مرحله تشکیل شده و طولانی تر از عناوین قبلی به نظر می رسد. لازم به ذکر است که یکی از مراحل بازی به داستان Modern Warfare 2 در سال 2009 اشاره دارد که می تواند شگفتی بزرگی برای طرفداران این سری باشد. لازم به ذکر است که این Modern Warfare 2 بازسازی نسخه 2009 نیست بلکه شخصیت های این دو بازی به هم نزدیک هستند.

این مقاله ممکن است اتفاقات داستان Modern Warfare 2 را برای شما فاش کند و در نتیجه اگر نمی خواهید اطلاعاتی در مورد داستان بازی جدید پیدا کنید، این مقاله را مطالعه نکنید. مسئولیت عواقب خواندن مقاله بر عهده شماست.

نام های مرحله Call of Duty Modern Warfare II نشان می دهد که یکی از خاطره انگیزترین لحظات بازی Modern Warfare 2 در نسخه 2022 تکرار خواهد شد.Insider Gaming تمامی نام های مرحله ای را فاش کرده است و باید گفت که این نام ها برگرفته از نسخه آزمایشی یا بتا بازی. شایان ذکر است که اسامی فاش شده نهایی نشده اند و در نتیجه نامی که در بازی اصلی خواهیم دید با آنچه در پایان خواهیم دید متفاوت است. به عنوان مثال، صحنه ShipAF، که نام عمومی آن Dark Water است، در خلیج مکزیک اتفاق می افتد.

مراحل بازی Call of Duty Modern Warfare II

مراحل بازی Call of Duty Modern Warfare II

نام های اولیه معرفی مختصری از محتوای بازی است و در نتیجه اطلاعات کمی در اختیار ما قرار می دهد. برای مثال مرحله ای به نام Convoy Chase وجود دارد که تعقیب یک کاروان نظامی را نشان می دهد.مرحله دیگر Modern Warfare 2 Gunship نام دارد که از وجود هلیکوپتر آتش نشانی و جنگی عظیم خبر می دهد. نکته مهم وجود مرحله ای به نام Backstabbed است. این مرحله اشاره ای به یکی از لحظات معروف سریال کلاف دیوتی است.

 1. پشت خنجر خورده
 2. مرز
 3. تعقیب کاروان
 4. کشتی جنگی
 5. استراق سمع
 6. مارینا
 7. مونتاژ
 8. جنگ شبانه
 9. مهمانی – جشن
 10. زندان
 11. Shadowbase
 12. ShipAF
 13. به سرقت رفته
 14. یک اعتصاب
 15. برج
 16. مجروح

Gaming Insider می گوید این مرحله ممکن است اشاره ای به خیانت ژنرال شپرد و کشتن Roach و Spirit باشد. اگر این نظریه درست باشد، شخصیت های روچ و گوست بار دیگر طعم خیانت شپرد را خواهند چشید و در بازی جدید کشته خواهند شد. به نظر می رسد مرحله جدید با آنچه تاکنون دیده ایم متفاوت است و در نتیجه بازیکنان نیازی به نگرانی در مورد شخصیت و محتوای آن ندارند. البته همه این صحبت ها حدس و گمان و شایعه است و نمی توان به طور کامل به آنها اعتماد کرد.

نسخه بتای عمومی Modern Warfare 2 امروز برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها منتشر شد. افرادی که بازی Call of Duty Modern Warfare II را خریداری کرده اند، یک هفته زودتر به داستان دسترسی دارند. منتظر انتشار کامل بازی در تاریخ 6 نوامبر باشید.

منبع: GameRant