منو سایت

لیست شخصیت های Street Fighter 6 فاش شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
لیست شخصیت های Street Fighter 6 فاش شد

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، بخش قابل توجهی از لیست شخصیت های Street Fighter 6 (Street Fighter 6) در شبکه های اجتماعی فاش شده است. در قالب تصاویر منتشر شده شاهد بازگشت تعدادی از شخصیت های معروف و محبوب هستیم.

صبح دیروز در جریان رویداد State of Play اولین گیم پلی بازی Street Fighter 6 به نمایش درآمد که در این تریلر کپکام تنها تعداد مشخصی از شخصیت ها را برای بازی نشان داد و اعلام لیست شخصیت ها را برای آینده موکول کرد. اکنون چندین تصویر هنری از Street Fighter 6 در توییتر منتشر شده است که شخصیت های این نمایشنامه قابل بازی هستند.

منبع اصلی تصاویر مشخص نیست. اما بر اساس برخی گزارش ها، تصاویری از شخصیت های بازی Street Fighter 6 ابتدا در وب سایت 4chan منتشر شد و سپس در سایر وب سایت ها و شبکه های اجتماعی دیگر از جمله توییتر و ResetEra منتشر شد.

در صورت تایید حضور شخصیت های کشف شده در Street Fighter 6، می توانید از هر هشت World Warriors در Street Fighter II استفاده کنید. سایر شخصیت‌های تصاویر فاش شده در Street Fighter 6 معرفی شدند: کامی و دی‌جی از Street Fighter II، Akuma از Super Street Fighter II Turbo و Yuri از Super Street Fighter IV و شخصیت‌های Ed و Rashid از Street Fighter V.

در کنار شخصیت های معروف و قدیمی سری Street Fighter، Street Fighter 6 دارای شخصیت های جدیدی از جمله یک جنگنده مکزیکی به نام لیلی، یک جنگجو آمریکایی به نام کیمبرلی و یک قهرمان مرموز چینی تیز دندان به نام AKI است. چند ماه پیش، یکی از کاربران Reddit به نام DasVergeben ظهور شخصیت های جدید Street Fighter 6 را توصیف کرد که به گفته او با تصاویر لو رفته مطابقت داشت. تصاویر فاش شده از شخصیت های Street Fighter 6 را می توانید در زیر مشاهده کنید:

Street Fighter 6 دارای مبارزان قدیمی و شخصیت های جدید است

در قالب بازی Street Fighter 6 که دیروز پخش شد، کپکام حالت تک نفره این کار را تایید کرد. این شرکت در بیانیه ای اعلام کرد: «Street Fighter 6 که با موتور RE خود کپکام ساخته شد، دارای حالت های Fighting Ground، World Tour و Battle Hub است. «Street Fighter 6 همچنین دارای ویژگی‌های گیم پلی خلاقانه، همراه با جلوه‌های بصری بهبود یافته در همه جنبه‌ها است».

Capcom گفت: «از مبارزان معروف Street Fighter Rio و Chunelli گرفته تا آخرین اضافه شده به Street Fighter V به نام Luke و شخصیت‌های جدید، از جمله Jamie، بازیکن Street Fighter 6، تا طیف گسترده‌ای از مبارزان. “آنها به سبک ها و مهارت های مختلف دسترسی خواهند داشت.”

Capcom هنوز به تصاویر فاش شده پاسخی نداده است. نظر شما در مورد شخصیت های جدیدترین بازی سری Street Fighter چیست؟ آیا آنها توانستند توجه شما را جلب کنند؟ به نظر شما ویژگی های Street Fighter 6 چه تاثیری بر سبک نبرد خواهد داشت؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Video Games Chronicle