منو سایت

لورا بیلی می خواهد دوباره نقش خود را در The Last of Us بازی کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
لورا بیلی می خواهد دوباره نقش خود را در The Last of Us بازی کند

لورا بیلی، صداپیشه شخصیت ابی در فیلم The آخرین ما قسمت 2طی مصاحبه اخیر با ComicBookMovie، تمایل خود را برای ایفای مجدد این نقش در قسمت بعدی بازی ابراز کرد. آخرین ما فاش کرد و گفت که در صورت نیاز قطعا دوباره صداپیشگی شخصیت ابی را در بازی انجام خواهد داد.

هرکسی که دو فصل اول The Last of Us را بازی کرده باشد، شخصیت مهم ابی اندرسون با صداپیشگی لورا بیلی را می شناسد و به خوبی می داند که او یک شخصیت مهم و قابل بازی در داستان بازی است، از سوی دیگر، این The شخصیت جنجالی و آنتاگونیست با واکنش شدید بازیکنان روبرو شد. حتی برخی از بازیکنان آنقدر از او متنفر بودند که صداپیشه او را لورا بیلی تهدید به کشتن کردند! با این حال، ظاهراً او قرار است در زمان اکران The Last Of Us Part 3 دوباره نقش خود را در نقش ابی اندرسون بازی کند.

هنگامی که ComicBookMovie از لورا بیلی درباره بازی مجدد در نقش ابی پرسید، او گفت: «می‌دانم که درام و واکنش‌های منفی زیادی برای این شخصیت وجود داشت، اما این یکی از تأثیرگذارترین نقش‌هایی بود که در تمام زندگی‌ام داشته‌ام. “اگر فرصتی پیش بیاید، قطعاً به بازی ابی در ادامه بازخواهم گشت.” همچنین، با توجه به اهمیت نقش ابی در اقتباس Last of Ace، جای تعجب نیست که او در سریال تلویزیونی HBO ظاهر شود. سال آینده منتشر خواهد شد. وی ادامه داد: سریال فوق العاده به نظر می رسد و من بی صبرانه منتظر تماشای بیشتر هستم.

ابی لورا بیلی از قسمت دوم The Last of Us

قسمت سوم بازی آخرین ما

با توجه به اینکه قسمت دوم The Last of us از نظر انتقادی و تجاری موفقیت آمیز بود، انتظار می رود Naughty Dog و Sony دنباله آن را بیاورند. حتی اگر این دنباله زمان زیادی طول بکشد، طرفداران همچنان خواهان قسمت سوم هستند. لازم به ذکر است که نیل دراکمن، تهیه کننده این فرنچایز، گفته بود که طرح داستانی The Last of Us Part 3 در حال حاضر آماده است و در گذشته گفته شده بود که می توان آن را پروژه بعدی استودیو Naughty Dog در نظر گرفت. دراکمن همچنین تایید کرد که در حال حاضر روی پروژه بعدی خود به عنوان کارگردان کار می کند. اگرچه مدتی طول می کشد تا بتوانیم اطلاعات دقیقی در مورد این پروژه به دست آوریم.

بعد، نظر شما در مورد بازگشت لورا بیلی به عنوان ابی اندرسون در فصل سوم Last of Ace چیست، آیا دوست دارید او برگردد؟ یا شاید حتی دوست دارید ابی را به شخصیت اصلی تبدیل کنید؟ نظرات خود را در مورد آن با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamingbolt