منو سایت

لهجه آمریکایی در فاینال فانتزی 16 استفاده نخواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
لهجه آمریکایی در فاینال فانتزی 16 استفاده نخواهد شد

بر اساس آخرین اخبار منتشر شده از بازی، نائوکی یوشیدا، سازنده بازی Final Fantasy 16 اعلام کرد که برای بازسازی فضای قرون وسطایی در این اثر، تنها از لهجه بریتانیایی استفاده خواهد شد و لهجه آمریکایی جایی در فینال نخواهد داشت. فانتزی 16.

نائوکی یوشیدا که به عنوان تهیه کننده Final Fantasy 16 شناخته می شود، در مصاحبه ای با رسانه ژاپنی Dengeki Online گفت که تمام قسمت های ضبط و فیلمبرداری این حرکت توسط بازیگران و هنرمندان اروپایی انجام شده است. این باعث شد که در Final Fantasy 16 فقط از انگلیسی بریتانیایی استفاده شود و انگلیسی آمریکایی در کار وجود نداشته باشد.

نائوکی یوشیدا گفت: با این حال، در نسل کنونی از لهجه آمریکایی برای داستان استفاده می شود، اما مجموعه ارباب حلقه ها این تصور را ایجاد می کند که داستان قرون وسطایی مترادف با اروپا است. در حال حاضر هیچ بازی دیگری به جز Final Fantasy 16 وجود ندارد که از فضای فانتزی قرون وسطایی در مقیاس و با جلوه های بصری مانند سخت افزار پلی استیشن 5 استفاده کند. در نظر داریم.”

تهیه کننده بازی Final Fantasy 16 ادامه می دهد: در این بازی از بازیگران اروپایی در قسمت های ضبط صدا و حرکت استفاده شد. از آنجایی که ما ژاپنی ها بازی را طراحی کردیم، ابتدا داستان را به زبان ژاپنی نوشتیم و سپس آن را به انگلیسی ترجمه کردیم. پس از این مرحله، حالات چهره در طول دیالوگ ها به زبان انگلیسی ضبط شد. اما با وجود اینکه از انگلیسی استفاده می شود، ما مراقب هستیم که به هیچ وجه لهجه آمریکایی را معرفی نکنیم. این تصمیم برای جلوگیری از خشم بازیکنان آمریکایی گرفته شد. در حالی که Final Fantasy 16 را تجربه می کردند، ممکن است از لهجه آمریکایی در فانتزی اروپایی قرون وسطایی عصبانی شده باشند. به همین دلیل همه دیالوگ ها با لهجه انگلیسی ضبط می شوند.

فاینال فانتزی 16 بازی فاینال فانتزی 16 لهجه

Final Fantasy 16 در سال 2023 اکران خواهد شد

بازی Final Fantasy 16 تابستان گذشته به عنوان یکی از آثار انحصاری پلی استیشن 5 ارائه شد، این اثر دارای محیطی الهام گرفته از قرون وسطی است و در قالب تریلر می توانید حضور صداپیشگان انگلیسی را مشاهده کنید. نائوکی یوشیدا اخیرا اعلام کرد که مراحل ساخت Final Fantasy 16 تقریباً کامل شده است. آذرماه سال گذشته تهیه کننده فاینال فانتزی 16 گفت که روند انجام این کار تقریبا 6 ماه عقب مانده است.

نائوکی یوشیدا اخیرا گفته است که Final Fantasy 16 از یک رویکرد منحصر به فرد برای سطوح دشواری استفاده خواهد کرد. خالق بازی Final Fantasy 16 در مصاحبه ای با مجله Famitsu گفت که این اثر دارای سیستم مبارزاتی مبتنی بر اکشن شبیه به سری Kingdom Hearts است و قصد ندارد از سیستم مبارزات نوبتی استفاده شده در سری های قبلی فاینال فانتزی استفاده کند. دوباره کار می کند

نظر شما در مورد عدم استفاده از لهجه آمریکایی در فاینال فانتزی 16 چیست؟ آیا لهجه بریتانیایی متناسب با فضای این اثر است؟ به نظر شما این موضوع چه تاثیری بر عملکرد Final Fantasy 16 خواهد داشت؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Video Games Chronicle