منو سایت

لایه های ترس عاقبتی نیست که انتظارش را داشتید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
لایه های ترس عاقبتی نیست که انتظارش را داشتید

لایه های ترس عاقبتی نیست که انتظارش را داشتید

تیم Bloober توسعه دهنده Layers of Fear در چند سال گذشته انگشتان خود را در چندین فرنچایز دیگر فرو برده است، اما همانطور که در جریان بازی Summer Game Fest Live اعلام شد، با Layers of Fears به ​​سری ترسناک متمایز خود باز می گردد. نه، این یک اشتباه املایی نیست – استودیو تصمیم گرفت بازی های قبلی خود را با استفاده از فناوری جدید تجدید نظر کند.

طبق یک بیانیه مطبوعاتی، Layers of Fears که با Unreal Engine 5 ساخته شده است، از اجزای اصلی Layers of Fear، Layers of Fear 2 و Layers of Fear: Inheritance استفاده می‌کند، اما با «خط داستان و جهت بازی توسعه‌یافته». با این حال، این فقط یک بازسازی با فصل جدیدی از داستان نیست، که می توانید آن را در تریلر رسمی افشاگری مشاهده کنید.

در حال پخش: Layers of Fears – تریلر رسمی برای Discovery جشنواره بازی تابستانی 2022

Piotr Babieno مدیر عامل Bloober Team در بیانیه ای گفت: “برنامه ما بازسازی بازی ها بود، اما نمی خواستیم آن را به مجموعه ای ساده از دو بازی بازسازی شده تبدیل کنیم.” «ما رویکرد جدیدی را توسعه داده‌ایم، چیزی که ممکن است هنوز آشکار نباشد. اما می توانم به شما بگویم که دلیلی وجود دارد که آن را “لایه های ترس” بنامیم.

Layers of Fears در سال 2023 برای PC، PS5 و Xbox Series X | S عرضه خواهد شد. این به طور مشترک توسط استودیو انشار به همراه تیم Bloober در حال توسعه است. قبل از آن، انشار Darksiders III را به نینتندو سوییچ منتقل کرد و از People Can Fly در Outriders پشتیبانی کرد.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.