منو سایت

قیمت نسخه PC بازی Marvel’s Spider-Man کاهش یافت

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
قیمت نسخه PC بازی Marvel's Spider-Man کاهش یافت

فروشگاه Steam برای افرادی که نسخه PC بازی Marvel’s Spider-Man را پیش خرید کرده اند، اطلاعیه ای منتشر کرده است. هشدار داد که باید دوباره این بازی را بخرند. قیمت Marvel Spider-Man در کشورهای استرالیا، اسرائیل، نیوزلند، نروژ، لهستان، سوئیس و انگلیس کاهش می یابد و اگر منطقه اکانت استیم شما به این مناطق لینک شده باشد و بازی را پیش خرید کرده باشید؛ بهتر است به حساب خود مراجعه کنید و درخواست خود را لغو کنید و پول خود را پس بگیرید.

به گزارش پارسی گیم، قیمت بازی Marvel’s Spider-Man در ابتدا 55 پوند اعلام شده بود که این قیمت به 50 پوند کاهش یافته است. با عرضه بازی در اواخر این ماه، می توانید ماجراجویی مرد عنکبوتی خود را با قیمتی کمتر از نسخه پلی استیشن آغاز کنید. استیم در متن پیام می گوید که یک مشکل اولیه باعث شده است که قیمت به اشتباه وارد شود و تعدادی از مناطق قیمت خود را دریافت نکرده اند.

بازیکنان مستقر در این کشورها باید دوباره آن را پیش خرید کنند. اما قیمت در مناطق دیگر تغییر نکرده است. برای این کار باید درخواست پیش خرید لغو و درخواست بازپرداخت ارسال شود. پس از برگشت پول به حساب؛ می توانید دوباره بازی را پیش خرید کنید. اما این بار با قیمت کمتر. در پایان استیم از همه کسانی که تحت تأثیر این خبر قرار گرفتند عذرخواهی کرد. فرآیند بازپرداخت و سپس خرید مجدد کمتر از چند ساعت طول می کشد.

هزینه نسخه PC مرد عنکبوتی مارول

نسخه رایانه شخصی Marvel’s Spider-Man

نسخه ریمستر شده بازی Marvel Spider-Man توسط استودیو Nixxes برای رایانه های شخصی ساخته شده است. این استودیو سال گذشته توسط سونی خریداری شد و هدف از خرید آن به عنوان پورت بازی های پلی استیشن به رایانه شخصی بود. لازم به ذکر است که نسخه PC بازی Marvel’s Spider-Man از طریق استیم و اپیک گیمز در دسترس است و سونی قرارداد انحصاری در این زمینه امضا نکرده است. نسخه رایانه شخصی دارای ویژگی های بیشتری از جمله پشتیبانی از نمایشگرهای فوق عریض است و ردیابی مجدد برای رایانه های شخصی بازی نیز فعال است.

چند وقت پیش با سیستم مورد نیاز Marvel’s Spider-Man برای کامپیوتر آشنا شدیم و متوجه شدیم که برای اجرای بازی با رزولوشن 4K و 60 فریم با ردیابی پرتو، کارت گرافیک RTX 3080 لازم است. نسخه PC از دو احساس گریپ پشتیبانی می کند و اچیومنت ها نیز برای بازی فعال هستند. افرادی که مارول اسپایدرمن را پیش خرید می کنند. آنها می توانند چندین لباس مرد عنکبوتی را به همراه امتیاز کافی برای ارتقای شخصیت در ابتدای داستان دریافت کنند.

منبع: VGC