منو سایت

قهرمان بعدی League Of Legends Bel’Vet، Empress of the Void است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
قهرمان بعدی League Of Legends Bel'Vet، Empress of the Void است

League of Legends به تاریکی Void باز می‌گردد و قهرمان بازی بعدی آشکار می‌شود: Bel’Vet، امپراتریس of the Void.

صد و شصتمین قهرمانی که از زمان راه اندازی آن در سال 2009 به بازی ملحق شده است، Bel’Veth یک نیروی بدخواه است که در Void، قلمرو نیستی در جهان League of Legends متولد شده است. طبق بیوگرافی رسمی خود، بل ویت هوس می کند خاطرات جدیدی داشته باشد، “قبل از اینکه اطلاعات را به یک چشم انداز بیگانه پراکنده معروف به دریای اسطوخودوس تبدیل کند، کل شهرها و جمعیت آنها را در بر می گیرد.”

بل وِت، امپراتور خلأ
بل وِت، امپراتور خلأ

تریلر رونمایی، قهرمان دیگری به نام Kai’Sa را نشان می دهد که در حال کاوش در دریای اسطوخودوس به جا مانده از Bel’Vet است. در نهایت، امپراتور پوچی ظاهر می شود و برخی از توانایی های خود را نشان می دهد، از جمله دورکاری و تبدیل شدن به موجودی اژدها مانند.

Bel’Veth در 9 ژوئن ساعت 13:00 PT / 16:00 ET در League of Legends با اطلاعات بیشتر در مورد شخصیت – از جمله توانایی‌ها و گیم‌پلی او – در روزهای آینده با افشاگری‌هایی که حول و حوش میانه‌های League of برگزار می‌شود، عرضه می‌شود. افسانه ها – دعوتنامه فصل در بوسان کره جنوبی برگزار می شود.

League of Legends یک بازی نبرد آنلاین چند نفره رایگان است – که بیشتر با نام MOBA شناخته می شود – و اکنون برای دانلود در رایانه شخصی شما در دسترس است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.