منو سایت

قهرمان بازی استارفیلد صداپیشه ندارد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
قهرمان بازی استارفیلد صداپیشه ندارد

طبق آخرین اخبار منتشر شده در مورد این بازی، بتسدا تایید کرده است که مذاکرات در بازی Starfield به صورت اول شخص انجام خواهد شد. این شرکت همچنین اعلام کرد که صداپیشه ای برای شخصیت اصلی استارفیلد وجود ندارد و شخصیت شما صدا ندارد.

استفاده از صداپیشگان برای شخصیت اصلی برای اولین بار در Fallout 4 استفاده شد. علاوه بر این، تمام مکالمات از منظر شخص ثالث نشان داده می شوند. بسیاری از بازیکنان از این موارد ناراضی بودند و حتی سعی کردند با کمک رسانه ها آن را حل کنند.

Bethesda از تجربه Fallout 4 آموخت و سعی کرد بازخورد بازیکنان را در محصول جدید خود در نظر بگیرد. به همین دلیل شاهد موارد مشابه با بازی Fallout 4 در محصول جدید استارفیلد نخواهیم بود. Bethesda در توییتر گفت: “بازی های Starfield اول شخص خواهند بود و شخصیت شما صدایی ندارد.” بنابراین، ناشر Starfield پس از نمایش این نمایش در نمایشگاه Xbox & Bethesda Games به نگرانی بازیکنان پایان داد.

در رویداد ایکس باکس و بتسدا، تاد هاوارد، کارگردان استارفیلد شخصاً ظاهر شد و 15 دقیقه بازی را به نمایش گذاشت. در قالب این تریلر می توانید قسمت های آغازین بازی Starfield را پس از فرود شخصیت اصلی بر سطح ماه مرموز به نام کریت مشاهده کنید. اگر هنوز بازی Starfield را ندیده اید، می توانید آن را در زیر تماشا کنید:

قهرمان بازی استارفیلد صداپیشه ندارد

تریلر بازی Starfield در رویداد Xbox منتشر شد

بازی Starfield دارای 1000 سیاره است

طبق گفته بتسدا، استارفیلد 1000 سیاره مختلف برای کاوش دارد. همچنین در بخشی از بازی این اثر نحوه ساخت کاراکتر و گزینه های فراوانی که برای خلق شخصیت در اختیار شما قرار داده شده است. بخش مهمی از Starfield توانایی طراحی و ساخت سفینه های فضایی و پایگاه ها است.

Starfield قرار بود اواخر امسال در دسترس باشد. با این حال، Bethesda تصمیم گرفت کار را به تعویق بیندازد و انتشار آن را تا سال 2023 به تعویق بیاندازد. در بیانیه Bethesda آمده است: “ما تصمیم گرفتیم اکران Redfall و Starfield را تا نیمه اول سال 2023 به تعویق بیندازیم. اعضای Arkane Austin (خلق Redfall) و استودیو Bethesda Game (سازنده Starfield) اهداف بلندپروازانه ای برای کار خود دارد. ما می خواهیم مطمئن شویم که بهترین نسخه از این آثار با کمترین مشکل منتشر می شود. از بازیکنان به خاطر اشتیاقشان برای ردفال و استارفیلد تشکر می کنم. این انرژی به ما انگیزه می‌دهد تا هر روز سخت‌تر کار کنیم و ما را بیشتر و بیشتر درباره چیزی که خلق می‌کنیم هیجان زده می‌کند.»

Starfield سال آینده برای PC، Xbox S و Xbox X سری منتشر خواهد شد. این اثر در روز انتشار به سرویس Xbox GamePas اضافه خواهد شد. این بدان معناست که تنها با عضویت در سرویس بدون پرداخت هزینه اضافی می توانید از بازی Starfield لذت ببرید.

نظر شما در مورد عدم استفاده از صداپیشگان برای قهرمان داستان استارفیلد چیست؟ به نظر شما راه حل Bethesda باعث بهبود تجربه این شغل می شود؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Video Games Chronicle