منو سایت

قسمت Gotham Knights از بازی منتشر شد و denovo حذف شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
قسمت Gotham Knights از بازی منتشر شد و denovo حذف شد

تنها چند روز پس از انتشار بازی Gotham Knights و وضعیت بهم ریخته نسخه پی سی این اثر ابرقهرمانی، قفل Denovo از این اثر حذف شد. حذف Denovo در نهایت منجر به انتشار شد پای بازی Gotham Knights گروه های کرک آن را اجرا کردند. Dodi با انتشار کرک Gotham Knights شروع کرد و نسخه فشرده آن را با تمام DLC و محتوای اضافی منتشر کرد. در این مقاله هر آنچه که باید در مورد نسخه ارائه شده بدانید را توضیح خواهیم داد.

حذف Denovo از Gotham Knights بی سر و صدا انجام شد. عملکرد بازی در رایانه شخصی به دلیل این مکانیسم امنیتی رضایت بخش نبود و بررسی های بسیاری نشان داد که این افکت حتی قادر به ارائه 30 فریم پایدار نیست. در حالی که استودیو سخت تلاش کرده است تا بازی را بهبود ببخشد و یک آپدیت جدید منتشر کند، تصمیم مهمی برای حذف Denovo گرفته شد. این امر باعث شد تا به لطف ابزارهای موجود، بازی در سریع ترین زمان ممکن منتشر شود.

تمامی کدهای Denovo از بیلد اولیه بازی که بیلد 9794860 می باشد حذف شده است.این بیلد دیروز منتشر شد و افرادی که بازی را خریداری کرده اند با دریافت آپدیت جدید می توانند عملکرد بهتری را مشاهده کنند. اگرچه نسخه اصلی بازی موجود است، اما Repack Dodi بهترین گزینه برای دانلود خواهد بود. ابتدا باید بگوییم که این ریپک بر اساس آخرین بیلد موجود است و تمامی زبان ها در آن گنجانده شده است. هیچکدام از فایل های بازی پاک نشده اند و این ریپک برای نصب آپدیت های بعدی نیز مناسب است.

دانلود کرک بازی Gotham Knights

پای بازی Gotham Knights

Dodi Group مدعی است که آپدیت های بعدی بدون مشکل بر روی این نسخه نصب خواهند شد. بازی Gotham Knights در نسخه فعلی با اشکالات گزارش شده رفع شده و حجم دانلود به 30.8 گیگابایت کاهش یافته است. شما باید 41 گیگابایت فضای خالی روی سیستم خود داشته باشید. نسخه جدید همچنین چندین بسته اضافی را برای بازیکنان ارائه می دهد. همه اقلام تزئینی، از جمله پوست خودروهای جدید و لباس بیشتر، قابل دستیابی هستند.

طبق اطلاعات زمان نصب بازی حدود 5 تا 15 دقیقه است. از آنجایی که وضعیت فعلی بازی خیلی خوب نیست، منتظر بروزرسانی های بیشتری باشید یا صبر کنید و بعد از مدتی نسخه کامل را دریافت کنید. تعدادی از کاربران Reddit نوشته اند که انتشار پاهای Gotham Knights ارزشش را دارد، اما همان افکت Batman Arkham Knight را منتشر نکنید. نمرات و بررسی های Gotham Knights نشان می دهد که این بازی مشکلات زیادی دارد. نسخه کرک شده را می توانید از پارسی گیم دانلود کنید. بهتر است ابتدا سیستم مورد نیاز Gotham Knights را بررسی کنید.