منو سایت

قسمت چند نفره Call of Duty Vanguard به مدت یک هفته رایگان شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
قسمت چند نفره Call of Duty Vanguard به مدت یک هفته رایگان شد

شرکت اکتیویژن به منظور جذب بازیکنان بیشتر بخش چندنفره Call of Duty Vanguard یک هفته رایگان است. در حالی که رویدادهای قبلی برای ویژگی رایگان Call of Duty Vanguard فقط شامل محتوای محدود بود. این بار این فرصت را دارید که تجربه آنلاین را به طور کامل تجربه کنید و تمام محتوای موجود را با دوستان خود دانلود کنید. پس از این فرصت می توانید بازی را با قیمت کمتری خریداری کنید.

به گزارش پارسی گیم، هفته رایگان Call of Duty Vanguard تا 24 می (3 خرداد) ساعت 20:30 به وقت ایران ادامه خواهد داشت. اکنون می توانید با دانلود نسخه پشتیبان از بازی Vanguard و سپس ایجاد یک حساب کاربری، حالت چند نفره را تجربه کنید. فصل سوم Vanguard and Varzon با نام Classified Arms از 27 آوریل آغاز می شود و می توانید محتوای آن را نیز تجربه کنید. این فصل با حضور کینگ و گودزیلا در Call of Duty آغاز شد که با واکنش های متفاوتی همراه شد.

Call of Duty Vanguard را به صورت رایگان دانلود کنید

Call of Duty Vanguard را به صورت رایگان دانلود کنید

کارت بازی جدید Vanguard به نام Mayhem نیز معرفی شده است. این نقشه بر اساس فیلم های هیولاهای دهه 1950 ساخته شده است و مکان مناسبی برای تجربه وقایع کینگ کنگ و گودزیلا است. علاوه بر دانلود رایگان بازی Call of Duty Vanguard، می توانید جوایز بیشتری را نیز دریافت کنید. XP Double Event آغاز شده و تا 24 می ادامه خواهد داشت. در این دوره خاص، هر یک از فعالیت های شما دارای امتیاز مضاعف خواهد بود.

اکتیویژن همچنین چند هفته پیش یک رویداد رایگان Call of Duty Vanguard برگزار کرد و به بازیکنان اجازه داد بخشی از بازی را تجربه کنند. نارضایتی Activision از Call of Duty Vanguard و فروش کمتر آن نسبت به نسخه های قبلی با رویدادهای رایگان جبران می شود. انتشارات آمریکایی نیز نسخه بعدی این مجموعه را ارائه کرد. Call of Duty Modern Warfare 2 ماه آینده پس از داستان شماره اول منتشر خواهد شد.

اکتیویژن در حال ساخت چندین بازی مختلف از سری Call of Duty است. Warzon 2 در حال تولید است و Warzon Mobile Call of Duty نیز تایید شده است. طبق گزارش بلومبرگ، نسخه سالانه Call of Duty به حالت تعلیق در خواهد آمد و هیچ نسخه جدیدی در سال آینده معرفی نخواهد شد. درز اخیر در مورد Warzon 2 نشان می دهد که گیم پلی بازی بیشتر شبیه حالت Blackout خواهد بود. اگر به دنبال دانلود رایگان بازی Call of Duty Vanguard هستید. این هفته را از دست ندهید

منبع: VGC