منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • قرارداد 3.6 میلیارد دلاری سونی برای خرید Bungie توسط FTC تحت نظارت است

قرارداد 3.6 میلیارد دلاری سونی برای خرید Bungie توسط FTC تحت نظارت است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
قرارداد 3.6 میلیارد دلاری سونی برای خرید Bungie توسط FTC تحت نظارت است

قرارداد 3.6 میلیارد دلاری سونی برای خرید Bungie توسط FTC تحت نظارت است

طبق گزارش ها، طرح سونی برای خرید توسعه دهنده Destiny Bungie توسط کمیسیون تجارت فدرال در حال بررسی است. قرارداد 3.6 میلیارد دلاری در ژانویه اعلام شد و در زمانی انجام شد که کمیسیون تجارت فدرال موضع تهاجمی‌تری در مورد ادغام‌های بزرگ فناوری اتخاذ کرده است.

طبق اطلاعات (از طریق VGC)، FTC ممکن است نتواند این معامله را مسدود کند، اما ممکن است همچنان در آن تجدید نظر کند و موقعیت خود را برای بررسی مسائل ضد انحصار بالقوه در صنعت بازی تقویت کند.

در حال پخش: سونی Bungie را میلیاردها دلار می خرد، آینده Destiny به تازگی جالب شده است اخبار گیم اسپات

ادغام در صنعت بازی اخیراً افزایش یافته است و در حالی که خرید Zenimax و Bethesda توسط مایکروسافت در مارس 2021 توسط FTC مورد بررسی قرار نگرفت، خرید 70 میلیارد دلاری Activision Blizzard در حال بررسی است. اگرچه فروش هنوز نهایی نشده است، سهامداران اکتیویژن بلیزارد آن را تایید کرده اند و گام بعدی شامل نظارت FTC و رگولاتورهای اروپا و چین خواهد بود.

برنامه‌های بلندمدت سونی برای Bungie شامل تبدیل استودیو به یک “فرع مستقل” پلی‌استیشن است که پس از اتمام قرارداد همچنان بازی‌های چند پلتفرمی را توسعه خواهد داد.

در اخبار دیگر در مورد خرید، Square Enix این هفته اعلام کرد که استودیوهای غربی خود Crystal Dynamics، Eidos-Montreal و Square Enix Montreal را به قیمت 300 میلیون دلار به گروه Embracer فروخته است و به غول بازی اجازه می دهد تا عملیات خود را ساده کرده و در فناوری های آینده سرمایه گذاری کند. . جیم رایان، رئیس پلی استیشن نیز اشاره کرده است که سونی به دنبال خرید استودیوهای بیشتری در آینده خواهد بود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.