منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • قاب کنسول گم شده؟ اگر طرفداران سر و صدای کافی ایجاد کنند، آمازون و اسمایلگیت آن را در نظر خواهند گرفت

قاب کنسول گم شده؟ اگر طرفداران سر و صدای کافی ایجاد کنند، آمازون و اسمایلگیت آن را در نظر خواهند گرفت

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
قاب کنسول گم شده؟ اگر طرفداران سر و صدای کافی ایجاد کنند، آمازون و اسمایلگیت آن را در نظر خواهند گرفت

قاب کنسول گم شده؟ اگر طرفداران سر و صدای کافی ایجاد کنند، آمازون و اسمایلگیت آن را در نظر خواهند گرفت

MMO Lost Ark محبوب Smilegate نتایج فوق العاده ای روی رایانه دارد، اما آیا می تواند روی کنسول ظاهر شود؟ رئیس بازی های آمازون، سومین پارک، در مصاحبه ای جدید با VG247 گفت که هیچ چیز روی میز نیست.

اگر طرفداران در مورد Lost Ark در کنسول سروصدا کنند، Amazon Games و Smilegate این بازخورد را در نظر خواهند گرفت و آن را در برنامه های خود لحاظ خواهند کرد. گفته می شود، هیچ تضمینی وجود ندارد.

در حال پخش: تابوت گمشده: تریلر کارگردان

پارک می‌گوید: «اگر Lost Ark روی کنسول‌ها چیزی است که طرفداران واقعاً می‌خواهند، پس فکر می‌کنم هر دو طرف آن را در نظر بگیرند!»

دیگر نسخه مهم اخیر آمازون برای رایانه های شخصی MMO، New World نیز به طور انحصاری برای رایانه های شخصی منتشر شد، بدون اینکه برنامه ای برای عرضه کنسول داشته باشد. صفحه سؤالات متداول Lost Ark دارای سابقه ای از پلتفرم های احتمالی دیگر است. او می نویسد: “آیا فقط روی کامپیوتر خواهد بود؟” و پاسخ این است: “بله، Lost Ark فقط در رایانه در دسترس است.”

دیگر نسخه اصلی اخیر Smilegate، CrossfireX، بر روی کنسول موجود است، بنابراین استودیوی کره جنوبی سابقه ای در دور نگه داشتن پلتفرم ها از رایانه دارد.

Lost Ark امروز حدود 450000 بازیکن همزمان در استیم داشت که آن را به یکی از محبوب ترین بازی های این پلتفرم تبدیل کرد. این بازی ابتدا سال‌ها پیش در کره جنوبی منتشر شد، قبل از اینکه در ماه فوریه به غرب بیاید.

پارک خاطرنشان کرد که روند رو به رشد “جهانی شدن محتوا” در همه اشکال رسانه های سرگرمی، از جمله بازی های ویدئویی وجود دارد. پارک گفت که موسیقی پاپ و تلویزیون کره ای نیز در غرب محبوبیت پیدا می کند، بنابراین طبیعی است و انتظار می رود بازی های کره ای در بازارهای دیگر رونق بگیرند.

نه تنها این، بلکه پارک گفت که Lost Ark شکاف را در آنچه گیمرها می خواهند پر می کند.

همچنین شکاف بزرگی در بازی‌های نقش‌آفرینی اکشن وجود دارد – کاری که Lost Ark به بهترین نحو انجام می‌دهد این است که به طرفداران ARPG آنچه را که می‌خواهند ارائه می‌دهد، ترکیبی از غنای یک MMO کامل با تعامل اجتماعی و یک تجربه مداوم در پایان بازی. . پارک گفت: “این بازی بهترین ویژگی های هر دو سبک را در چرخه های بسیار جذاب دارد.”

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.