منو سایت

قابلیت چت صوتی Rocket League بازگشته است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
قابلیت چت صوتی Rocket League بازگشته است

قابلیت چت صوتی Rocket League بازگشته است

Psyonix اعلام کرده است که چت صوتی را با یک به‌روزرسانی که قرار است در 9 می منتشر شود، به Rocket League بازمی‌گرداند. چت صوتی پس از به روز رسانی 2.04 که در 14 سپتامبر 2021 منتشر شد از Rocket League حذف شد. اعلام بازگشت چت صوتی در حساب رسمی توییتر Rocket League منتشر شد که با یک پست وبلاگ مرتبط است.

با توجه به پست وبلاگ، چت صوتی به طور پیش فرض روشن خواهد شد و برای صحبت کردن، تنها کاری که باید انجام دهید این است که برای استفاده از آن هدفون را وصل کنید. از بخش گپ صوتی جدید در لیست دوستان خود به دو کانال صوتی، چت مهمانی و چت تیمی دسترسی خواهید داشت. پس از ورود به تب، می توانید با فشار دادن مکث، بین همه کانال ها در منوی اصلی یا حتی در بازی بپرید. بازیکنان می توانند با سفارشی کردن گزینه های چت خود در منوی تنظیمات، “تجربه چت صوتی” را تنظیم کنند.

هنگامی که پخش کننده در یک کانال صوتی است، یکی از دو میکروفون مکالمه و بی صدا زیر را می بیند. صحبت كردن نشان می دهد که شخصی با نماد سبز رنگ در بالا صحبت می کند. یا میکروفون را بی صدا کنیدزمانی که میکروفون وجود نداشته باشد یا آن را خاموش کرده باشید، یک X در کنار نام پخش کننده نمایش داده می شود.

Psyonix توضیح داد که هر چت چگونه کار می کند و چگونه می توانید از آنها استفاده کنید.

چت مهمانی – راه عالی برای صحبت با دوستان! بازیکنانی که چت صوتی فعال دارند، هنگام ایجاد یا ملحق شدن به یک مهمانی وارد کانال صدای مهمانی می شوند. بازیکنان می توانند هم در حین و هم در خارج از مسابقات با هم ارتباط برقرار کنند، زیرا ارتباط بین بازی ها ادامه دارد.

چت تیمی – برای کسانی که می خواهند با تیم خود صحبت کنند! بازیکنانی که چت صوتی فعال دارند، وقتی به یک تیم در مسابقه ملحق می شوند، وارد کانال صدای تیم می شوند. این اتصال پس از پایان بازی به طور خودکار پایان می یابد، سپس با پیوستن به مسابقه جدید، دوباره شروع می شود.

ورودی/خروجی صدا – این گزینه های دستگاه در رایانه موجود هستند و به بازیکنان اجازه می دهند به راحتی منابع صدا را تغییر دهند، چه میکروفون را روی استریمر یا هدفون کنترلر بچرخانید.

روش چت صوتی – Open Mic تنظیم پیش‌فرض چت صوتی است، بنابراین بازیکنان هنگام تلاش برای برقراری ارتباط هنگام فشار دادن این چرخش‌های بازنشانی مضاعف، مجبور نباشند دکمه‌های غیرضروری را فشار دهند. بازیکنانی که ترجیح می دهند از Push to Talk استفاده کنند، می توانند این را در منوی تنظیمات فعال کنند. این بازیکنان باید دکمه PTT را با چیزی که برای آنها مناسب است از تب Controls مرتبط کنند.

سکوت – ما همچنین می دانیم که همه افراد از چت صوتی به روش های مختلف استفاده می کنند، بنابراین بازیکنان همچنین می توانند افراد را در کانال صوتی خود بی صدا کنند. این کار را می توان با انتخاب نام آنها در تب Voice Chat و انتخاب Silent انجام داد.

Psyonix قبلاً گفته بود که چت صوتی را از بازی حذف کرده است زیرا “سیستم چت صوتی با استانداردهای مدرن مطابقت ندارد.” حتی برخی از بازیکنان هنگام استفاده از چت صوتی در بازی “مشکلات عملکردی” داشتند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.