منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • فیل اسپنسر به تاخیر در بازی های استافیلد و ردفال واکنش نشان داد

فیل اسپنسر به تاخیر در بازی های استافیلد و ردفال واکنش نشان داد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
فیل اسپنسر به تاخیر در بازی های استافیلد و ردفال واکنش نشان داد

فیل اسپنسر، مدیر عامل ایکس باکس و مدیر عامل مایکروسافت گیمینگ در پاسخ به بازی استافیلد را به تعویق بیندازید و ردفال گفت که خوردن برای هواداران و اعضای تیم سخت است. اما آنها به دنبال کیفیت ثابت هستند و هر کاری انجام می دهند تا انتظارات بازیکنان را برآورده کنند. به نظر می رسید که اسپنسر از تاخیر در استارفیلد خوشش نمی آید. اما عرضه اولیه بازی منجر به افت کیفیت شد.

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، Stafield و Redfall که قرار بود به عنوان مهمترین عناوین انحصاری ایکس باکس در سال 2022 منتشر شوند؛ تاخیر داشتند. گزارش ها حاکی از آن است که Starfield و Redfal در نیمه اول سال 2023 عرضه خواهند شد. این خبر طرفداران Xbox را ناامید کرد و بسیاری نوشتند که مایکروسافت دیگر تا پایان سال برنده ای ندارد.

جیسون شرایر، خبرنگار بلومبرگ از شرایط سخت کار در استودیو با انتشار Stafield خبر داد. او در صفحه توییتر خود نوشت که توسعه دهندگان Starfield نگران کیفیت نهایی بازی هستند و این اثر نباید تبدیل به Cyberpunk 2077 بعدی شود. نگرانی توسعه دهندگان در مورد دامنه بازی و نیاز به اصلاح و صیقل دادن باعث شد Bethesda حساب باز کند. تصمیم به تعویق بازی بگیرد. Redfall، یکی دیگر از بازی های انحصاری ایکس باکس ساخته شده توسط Arkane نیز به سرنوشت مشابهی دچار شده است.

بازی تاخیری Starfield

واکنش فیل اسپنسر به تاخیر استارفیلد

فیل اسپنسر در صفحه توئیتر خود به تاخیر در استارفیلد واکنش نشان داد: «این تصمیم برای تیم سازنده و هواداران ما بسیار سخت است. در حالی که من به طور کامل از تیم ها برای انتشار بازی های عالی در زمانی که آماده هستند خارج هستم. من حمایت می کنم؛ اما من به بازخوردها نیز گوش می دهم. ما می خواهیم کیفیت و ثبات را تضمین کنیم و به کار با تیم ها برای برآورده کردن انتظارات ادامه خواهیم داد.”

رویداد مشترک Xbox و Bethesda در 12 ژوئن برگزار می شود و شاهد ویدیوهای جدیدی از بازی های معرفی شده و معرفی نشده خواهیم بود. انتظار می رود گیم پلی استارفیلد در طول این رویداد به صورت زنده نمایش داده شود. بازی های دیگری از جمله Forza Motorsport جدید در دست تولید هستند و احتمالا شاهد تریلر جدیدی از آن ها خواهیم بود. تاخیر در استارفیلد تاثیر زیادی در زمان بندی عرضه بازی های ایکس باکس داشته و این شرکت رسما بازی بزرگی برای تعطیلات آخر سال ندارد.

فیل اسپنسر به تاخیر در بازی های استافیلد و ردفال واکنش نشان داد

تریلر فضایی بازی Starfield منتشر شد

Bethesda معتقد است که زمان اضافی برای توسعه بازی Starfield بسیار مهم است و این بازی باید به دقت ویرایش شود. این شرکت در نهایت نوشته است که به زودی ویدیویی از ترندهای Starfield و Redfall نمایش داده خواهد شد.

منبع: GamingBolt