منو سایت

فیلم Ghost of Tsushima به زبان ژاپنی ساخته شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
فیلم Ghost of Tsushima به زبان ژاپنی ساخته شده است

کارگردان فیلم شبح تسوشیما او از سونی خواست تا فیلمی با بازیگران ژاپنی به زبان اصلی بسازد و مدیران سونی با این ایده موافقت کردند. بازی Ghost of Tsushima یکی از چندین عنوانی است که بر اساس فیلم های کلاسیک سامورایی ساخته شده است و چاد استالسکی معتقد است که این فیلم باید به بازی وفادار باشد و ساخت آن به زبان انگلیسی حس اصلی را منتقل نمی کند.

کارگردان فیلم Ghost of Tsushima با Collider در مورد علاقه اش به سینمای ژاپن صحبت کرد. او از آکیرا کوروساوا به عنوان یکی از پنج کارگردان تأثیرگذار در زندگی خود نام می برد و می گوید که تأثیر او در پروژه جدید همچنان محسوس خواهد بود و می خواهد فیلم را آنطور که می خواهد بسازد. او گفت: «این یک داستان ژاپنی در مورد حمله مغول به جزیره تسوشیما است. گروه کامل بازیگران ژاپنی و (فیلمبرداری) به زبان ژاپنی. سونی کاملاً با این ایده موافق است و از ما حمایت کرده است.»

استاهلسکی همچنین افزود که از شانزده سالگی به ژاپن سفر کرده و علاقه زیادی به آن کشور، مردم و زبان آن دارد. او همچنین می گوید که مخاطبان غربی باید به سینما بروند و سعی کنند برای درک فیلم از زیرنویس انگلیسی استفاده کنند و این فیلم باید به زبان ژاپنی ساخته شود. او موفقیت سریال Squid Game را یکی از دلایل این امر می داند: «به نظر من به طور کلی آمریکا یا حداقل مخاطبان غربی به دلیل نفوذ نتفلیکس و استریمرها به این مشکل عادت کرده اند.

فیلم شبح تسوشیما

فیلم شبح تسوشیما

کارگردان فیلم Ghost of Tsushima می گوید اگر بتواند فیلم را با کیفیت مناسب بسازد; سپس او می تواند تماشاگران را متقاعد کند که سوار ماشین شوند و به سینما بروند. او معتقد است که مخاطبان غربی باید به زیرنویس عادت کنند و وقتی این محدودیت برداشته شود. فیلم های فوق العاده ای وجود دارد که نباید از دست بدهید. باید بگویم بازی Ghost of Tsushima همچنین از فیلم های ژاپنی به ویژه آثار کوروساوا الهام گرفته شده است و ساخت فیلم بر اساس آن قطعا باید به آثار کلاسیک این کشور احترام بگذارد.

چیزی که در مورد بازی Ghost of Tsushima مهم است، امکان تجربه بازی از طریق لنز سیاه و سفید است که به خودی خود ادای احترامی به سینمای ژاپن از آن دوران است. لازم به ذکر است که سال گذشته از انتخاب استاهلسکی برای کارگردانی فیلم مطلع شدیم. او بیشتر به خاطر کارگردانی فیلم های جان ویک شهرت دارد و همچنین مشغول ساخت چهارمین فیلم این مجموعه است. کارگردان فیلم Ghost of Tsushima می گوید که از نزدیک با سازندگان همکاری می کند تا از بهترین جنبه های بازی در این فیلم استفاده کند.

فیلم Ghost of Tsushima داستان جین ساکای، سامورایی را دنبال می کند که هر کاری می تواند برای محافظت از سرزمین خود در برابر حمله مغول انجام می دهد.

منبع: IGN