منو سایت

فیلمنامه بازی Yakuza 8 تقریبا آماده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
فیلمنامه بازی Yakuza 8 تقریبا آماده است

یکی از موردانتظارترین آثار برای علاقه مندان به آثار ژاپنی، بازی Yakuza 8 می باشد.طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، در جریان رویداد NicoNico Chokaigi 2022، استودیو Ryu Ga Gotoku اطلاعات جدیدی از Yakuza 8 منتشر کرد.

NicoNico Douga، معروف به YouTube YouTube، میزبان یک رویداد بازی ویدیویی سالانه است. آخرین دوره این رویداد، NicoNico Chokaigi 2022، از 23 تا 30 آوریل (3 تا 10 می) با حضور شرکت های مختلف برگزار شد. استودیو سگا و ریو گا گوتوکو یک صحنه زنده با تماشاگران داشتند که طی آن با ماسایوشی یوکویاما، رئیس استودیو ریو گا گوتوکو و تهیه کننده سریال یاکوزا صحبت کردند. از این رو اطلاعات جدیدی از بازی Yakuza 8 توسط طرفداران شنیده شد و در مورد آن اظهار نظر شد.

ماسایوشی یوکویاما چندین سال است که تهیه کننده اصلی سریال Yakuza بوده است. حتی قبل از اینکه توشیهیرو ناگوشی، خالق سریال، سگا را در سال 2021 ترک کند، ماسایوشی یوکویاما در راس تیم سازنده یاکوزا: مثل اژدها بود. این به این دلیل بود که توشیهیرو ناگوشی در حال نوشتن تاریخ محاکمه و قضاوت گمشده بود.

ماسایوشی یوکویاما، که ریاست استودیو Ryu Ga Gotoku را بر عهده دارد، تنها عضو این استودیو بود که در استیج Ryu Ga Gotoku Super Talk ظاهر شد. به این ترتیب او به سوالات طرفداران پاسخ داد و اطلاعات جدیدی در مورد Yakuza 8 منتشر کرد.

در همان ابتدای مرحله Ryu Ga Gotoku Super Talk، از Masayoshi Yokoyama در مورد وضعیت فعلی بازی Yakuza 8 سوال شد که تهیه کننده مجموعه توضیح داد که شرایط این اثر به خوبی پیش می رود، اما هنوز نمی توان از انتشار آن خبر داد. تاریخ. او همچنین اضافه کرد که تیم استودیو Rio Ga Gotoko تقریبا داستان بازی را به پایان رسانده و در حال حاضر در حال نگارش اوج بازی هستند. در نهایت، ماسایوشی یوکویاما خاطرنشان کرد که چندین بازیگر از Yakuza 8 ضبط دیالوگ خود را آغاز کرده اند.

بازی Yakuza 8 Studio Ryu Ga Gotoku

Echiban شخصیت اصلی Yakuza 8 خواهد بود

مدیر استودیو Ryu Ga Gotoku توضیح داد که چگونه او به عنوان تهیه کننده سریال Yakuza مسئولیت موفقیت این سریال را بر عهده دارد. ماسایوشی یوکویاما می‌داند که تغییر گاهی طرفداران قدیمی سریال Yakuza را از خود دور می‌کند، اما او معتقد است که برای زنده ماندن باید قسمت‌ها تغییر کنند. با در نظر گرفتن این موضوع، احتمالاً باید منتظر تغییرات گسترده و غافلگیرکننده در Yakuza 8 باشیم.

ماسایوشی یوکویاما بارها اعلام کرده است که ایچیبان کاسوگا قهرمان یاکوزا 8 خواهد بود و این اثر همچنان سیستم مبارزات نوبتی یاکوزا: مانند اژدها را ادامه می دهد. این اثر برای اولین بار در دسامبر 2020 ارائه شد اما تاکنون هیچ عکس یا تریلری منتشر نشده است.

آیا برای راه اندازی و تجربه Yakuza 8 لحظه شماری می کنید؟ به نظر شما عدم حضور توشیهیرو ناگوشی در تیم سازنده این اثر چه تاثیری بر شرایط او خواهد داشت؟ آیا این اثر موفقیت بازی قبلی در سری Yakuza را تکرار خواهد کرد؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Dualshockers