منو سایت

فیلمنامه اقتباس سینمایی لغو شده سریال Deus Ex منتشر شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
فیلمنامه اقتباس سینمایی لغو شده سریال Deus Ex منتشر شد

سال ها پیش، CBS Films قصد داشت یک اقتباس سینمایی از سریال Deus X بسازد. اما این فیلم هرگز ساخته نشد. حال طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، حدود 10 سال دیگر فیلمنامه اقتباس سینمایی لغو شده سریال Deus Ex منتشر شده است.

در گذشته، ویدیوهای اقتباس شده از بازی های ویدیویی برای جذب مخاطبان و منتقدان کار خوبی نداشتند. در چنین شرایطی CBS Films مجبور شد فیلمی بر اساس سریال Deus Ex بسازد. اما در نهایت روند ساخت این فیلم متوقف شد. اکنون، به لطف مصاحبه اخیر USA Today با اسکات کینی از Prime Universe Productions، گزیده هایی از فیلمنامه لغو شده برای سریال لغو شده Deus Ex منتشر شده است.

در اوایل دهه 2010، اسکات دریکسون و کی رابرت کرگیل روی اقتباسی از فیلمنامه Deus Ex: Human Revolution، سومین فیلم از مجموعه Deus Ex کار کردند. در سال 2014، IGN Media با اسکات دریکسون برای فیلم Deox X مصاحبه کرد. مشخص شد که سازندگان قصد دارند بر روی شخصیت پردازی عمیق تر از آدام جنسون به عنوان قهرمان داستان تمرکز کنند، در حالی که ویژگی های اکشن و سرگرم کننده بازی را حفظ می کنند.

در ابتدا، اسکات دریکسون مجبور بود اقتباسی از سریال Deus Ex را کارگردانی کند. اما او تصمیم گرفت به مارول بپیوندد و سکان هدایت دکتر استرنج را به دست بگیرد. پس از اینکه اسکات دریکسون تیم سازنده برای Deox X را ترک کرد، این اقتباس بی سر و صدا لغو شد.

مجموعه Deus Ex در سال 2000 با انتشار اولین اثر او آغاز شد. استودیو Ion Storm در ابتدا مسئولیت ساخت بازی های این سری را بر عهده داشت. این استودیو دو بازی از سری Deos X منتشر کرد که پس از آن، این مجموعه برای مدت طولانی رها شد. در سال 2011، پس از حدود هشت سال، استودیو Eidos Montréal با انتشار Deus Ex: Human Revolution دوباره این مجموعه را احیا کرد. اگر به بازی های ابرقهرمانی علاقه دارید، کار جدید این استودیو Guardians of the Galaxy را می شناسید.

سری Deus Ex Deus X.

سری Deus Ex یکی از بهترین سریال های سایبرپانک تاریخی است

آدام جنسن قهرمان داستان Deus X: Human Revolution است که پس از یک رویداد مرگبار دچار دگرگونی بدنی می شود. این امر آدام جنسون را به یک ماشین کشتار تبدیل کرد. Deus Ex: Human Revolution جهانی را به تصویر می کشد که در آن شکاف های اجتماعی فراوان است. مردم در این دنیا به دو دسته تقسیم می شوند: کسانی که توانایی تغییر بدن خود را دارند و افراد عادی که طبقات پایین جامعه را تشکیل می دهند.

بر اساس توصیفات صحنه های اکشن فیلم Deus X، سازندگان از نمایش صحنه های خشونت آمیز ترسی ندارند. گزارش های منتشر شده حاکی از آن است که در حین مبارزه قسمت های مکانیکی بدن شخصیت ها جدا شده و متلاشی می شود. با این حال اقتباس سینمایی لغو شده سریال Deus Ex نیازی به دریافت درجه R نداشت.برای مطالعه قسمت هایی از فیلمنامه می توانید به گزارش رسانه یو اس ای تودی مراجعه کنید.

اگرچه ممکن است سری Deus EX هرگز روی صفحه نمایش بزرگ عرضه نشود، اما بازی‌های ویدیویی زیادی وجود دارد که می‌توانید از تماشای آن‌ها لذت ببرید. یکی از بهترین هایی که به زودی عرضه می شود Sonic the Hedgehog 2 است.

نظر شما در مورد اقتباس سینمایی سریال Deus X چیست؟ آیا موافق ساخت اقتباس سینمایی از این مجموعه هستید؟ به نظر شما بهتر است فیلم‌ها و بازی‌های ویدیویی جدا از هم پخش شوند؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: IGN