منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • فیفا تمجید می کند Take-Two می خواهد بازی های ورزشی بیشتری بسازد

فیفا تمجید می کند Take-Two می خواهد بازی های ورزشی بیشتری بسازد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
فیفا تمجید می کند Take-Two می خواهد بازی های ورزشی بیشتری بسازد

فیفا تمجید می کند Take-Two می خواهد بازی های ورزشی بیشتری بسازد

Take-Two، شرکت مادر 2K Sports، می‌خواهد مجموعه عناوین ورزشی خود را گسترش دهد، اما هنوز خیلی زود است که بگوییم آیا بازی فیفا می‌تواند بخشی از برنامه‌های این شرکت برای آینده باشد یا خیر.

استراوس زلنیک، مدیرعامل این شرکت به IGN گفت: “ما قطعاً علاقه مند به گسترش فرصت های خود در این ورزش هستیم و فیفا یک برند عالی و نفوذ باورنکردنی دارد، اما ما هیچ برنامه ای برای بحث در حال حاضر نداریم.

بخش 2K Sports Take-Two در حال حاضر فهرست قابل توجهی از بازی های ورزشی دارد که شامل سری محبوب NBA 2K است که بیش از 123 میلیون نسخه فروخته است. 2K Sports همچنین سری WWE 2K و فرنچایز PGA Tour 2K را منتشر کرده است، در حالی که با NFL روی یک بازی آرکید جدید کار می کند.

بسیاری بر این باورند که 2K Sports ممکن است در آینده به تجارت فیفا بپیوندد، زیرا EA دیگر مجوز انحصاری را ندارد. زلنیک در مورد بردهای این هفته (از طریق VGC) گفت: “خب، ما متوجه شدیم [that the FIFA license is up for grabs] و ما تمایل داریم که همیشه به کسب و کار خود فکر کنیم. وی افزود: “ما در مورد ایجاد تجارت ورزشی خود هیجان زده هستیم و در حال حاضر هیچ چیز دیگری برای گفتن نداریم.”

فیفا اخیرا تایید کرده است که در حال حاضر “چند بازی جدید بدون شبیه سازی” در سری فیفا در دست توسعه برای انتشار در اواخر سال جاری وجود دارد. EA یک بازی دیگر فیفا به نام FIFA 23 را امسال منتشر خواهد کرد، قبل از اینکه این سری در سال‌های آینده به EA Sports FC تغییر نام دهند.

در اخبار دیگر Take-Two، این شرکت به تازگی اعلام کرد که Grand Theft Auto V از 165 میلیون نسخه فروخته است، در حالی که Red Dead Redemption 2 به 44 میلیون نسخه رسیده است.