منو سایت

فورت سولیس توسط راجر کلارک و تروی بیکر نماینده شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
فورت سولیس توسط راجر کلارک و تروی بیکر نماینده شد

طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، اولین تریلر بازی Fort Solis با بازی راجر کلارک و تروی بیکر در جریان جشنواره بازی تابستانی به نمایش درآمد.

جشنواره بازی تابستانی مورد انتظار شب گذشته توسط جف کلی، یکی از فعالان برجسته بازی های ویدیویی، برگزار شد. در این رویداد نه تنها گیم پلی بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 نمایش داده شد، بلکه سونی رسما از The Last of Us Remake نیز رونمایی کرد. اما آثار حاضر در Summer Game Fest به این دو بازی محدود نشد و بازی های مختلف دیگری نیز به نمایش درآمد.

فورت سولیس اولین محصول استودیوی Fallen Leaf یکی از آثار ارائه شده در جشنواره بازی تابستانی بود. فورت سولیس یک اثر ترسناک و داستان محور است که در فضا آشکار می شود. تروی بیکر و راجر کلارک دو شخصیت اصلی بازی هستند. راجر کلارک در نقش آرتور مورگان در Red Dead Redemption 2 بازی فوق‌العاده‌ای داشت که جایزه بهترین بازی را در The Game Awards برای او به ارمغان آورد. تروی بیکر یکی از مشهورترین صداپیشه ها و هنرمندان صنعت بازی های ویدیویی است که تجربه درخشانی در بازی هایی مانند BioShock Infinite، Uncharted 4، Death Stranding و The Last of Us دارد.

فورت سولیس توسط راجر کلارک و تروی بیکر نماینده شد

تریلر بازی Fort Solis با حضور راجر کلارک منتشر شد

فورت سولیس در مریخ برگزار می شود

تروی بیکر نقش وایت تیلور، افسر تیم پزشکی مستقر در فورت سولیس را بازی خواهد کرد. از سوی دیگر، راجر کلارک، صدای جک لیری، مهندس تعمیر و نگهداری است که در یک معدن بیگانه از راه دور در سطح مریخ کار می کند. ارتباط بین این دو شخصیت مشخص نیست. با این حال، پس از انتشار تریلر بازی فورت سولیس، تروی بیکر توضیح داد که شخصیت او “گاهی اوقات با راجر کلارک روبرو می شود.”

به گفته تروی بیکر، فورت سولیس اثری «هولناک و نفس گیر» است که سازندگان سعی کرده اند آن را با سریال فضای مرده با ماه اثر دانکن جونز ترکیب کنند. تمرکز گیم پلی فورت سولیس «اکتشاف و کاوش» است و در قالب آن می توانید محیط های مختلف را با گذرهای متعدد کاوش کنید. استودیو Fallen Leaf اولین محصول خود را با استفاده از Unreal Engine 5 ساخته و در تولید خود از فناوری تصویربرداری حرکتی استفاده می کند. تاریخ انتشار بازی Fort Solis هنوز اعلام نشده است.

نظر شما در مورد فورت سولیس چیست؟ آیا حضور تروی بیکر و راجر کلارک توجه شما را به این اثر جلب کرد؟ آیا فکر می کنید بازیکنان از بازی در فورت سولیس استقبال خواهند کرد؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: GameSpot