منو سایت

فوت بازی Far Cry 6 توسط Empress منتشر شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
فوت بازی Far Cry 6 توسط Empress منتشر شد

Empress به روند راه اندازی بازی ها و دور زدن مکانیسم امنیتی Denovo ادامه می دهد. بازی کرک فار کرای 6 به روشی سالم ارسال شده است. ششمین شماره از سری Far Cry که سال گذشته منتشر شد به دلیل استفاده از Denuvo نتوانست توسط گروه های معمولی کرک شود و همین امر باعث شده تا انتشار پاهای بازی تا به امروز به تعویق بیفتد.

به گزارش پارسی گیم و به نقل از ردیت، سرکوب بازی Far Cry 6 با پرداخت 500 دلار توسط فردی با نام کاربری Samurai Spirit امکان پذیر شد. Empress هیچ عنوانی را به صورت رایگان برای پوشش هزینه های زندگی و کاوش در قفل های بازی نمی شکند. همین امر باعث شده تا کرک تا به امروز گسترش یابد. Empress در بیانیه قبلی خود نوشت که بدون حمایت او شکستن بازی ممکن نبود. این بیانیه با انتقادات زیادی همراه بود.

کرک فارکرای 6 با دور زدن Denovo و همچنین قفل کردن uPlay r2 با VMProtect امکان پذیر است. Empress همچنین از آقای گلدبرگ برای راه اندازی شبیه ساز Uplay تشکر کرد. این شبیه ساز اخیر کار گروه های بازی پا را ساده می کند و از ابزارهای قبلی برای UP و Steam مفیدتر است. با انتشار Far Cry 6 می توانید بازی را دانلود کرده و ماجراجویی خود را در جزیره زیبای یارا به همراه چریک ها آغاز کنید.

بازی کرک فار کرای 6

نحوه نصب پا روی Far Cry 6

امپراس در بخشی از توصیف این موضوع نوشت که طرفداران و حامیان خود را پیدا کرده است و اکنون می تواند با خیال راحت به زندگی خود ادامه دهد. مدتی پیش از مشکلات موجود و تشکیل گروه ویژه ای که عضویت آن مستلزم اشتراک ماهیانه است، گلایه کرده بود. هنوز مشخص نیست که او پس از ترک این سمت چه خواهد کرد.

برای نصب Far Cry 6، به سادگی فایل نصب را اجرا کنید و پس از اتمام مراحل نصب؛ فایل ها را به پوشه EMPRESS که بازی در آن نصب شده است منتقل کنید. مطمئن شوید که آنتی ویروس شما خاموش است تا فایل کرک شده پاک نشود. مراحل نصب بازی بسیار ساده است و در صورت تمایل به دانلود نسخه های کم حجم; منتظر Fitgirl و سایر گروه ها باشید.

فوت بازی Far Cry 6 توسط Empress منتشر شد

راهنمای گام به گام بازی Far Cry 6

Empress همچنین در مورد مرحله بعدی بازی صحبت می کند. به نظر می رسد که Evil Genius 2 عنوان بعدی است که توسط این مرد شکسته می شود. فارکرای 6 را می توانید نیم بها از پارسی گیم دانلود کنید.