منو سایت

فهرست کامل شخصیت های Street Fighter 6 اعلام شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
فهرست کامل شخصیت های Street Fighter 6 اعلام شد

Capcom سرانجام برای اولین بار لیست کامل شخصیت ها و مبارزان بازی Street Fighter 6 را اعلام کرد، در حالی که لیست این شخصیت ها توسط یک کاربر برجسته در اوایل سال 2022 به بیرون درز کرد، این بار Capcom رسما آن را تایید کرد. این شرکت همچنین در رویداد آنلاین Tokyo Game Show که اخیرا برگزار شد، نسخه بتا بازی را نیز اعلام کرد Street Fighter 6 Battle Hub ماه آینده راه اندازی می شود و بازیکنان می توانند روند ثبت نام را آغاز کنند.

همانطور که در ارائه Capcom’s Tokyo Game Show 2022، نسخه بتا اعلام شد Street Fighter 6 Battle Hub به مدت سه روز برای بازیکنان روی پلتفرم های پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس و رایانه های شخصی در دسترس خواهد بود. نسخه بتا یک بازی متقابل برای هر سه پلتفرم خواهد بود. همچنین این پک شامل مسابقات مختلفی می باشد که می توان به نژادهای رتبه بندی شده، مسابقات باز، مسابقات نوبتی، نبردهای هاب، مبارزات شدید و حالت تمرینی اشاره کرد. هم هشت شخصیت از جمله ریو، چون لی، لوک، جیمی، گویل، کیمبرلی، جوری و کن در نسخه بتا قابل بازی خواهند بود.

پس از این رویداد، کپکام تصاویری از تور جهانی ارائه کرد که یک جهان باز بزرگ است که بازیکنان می توانند با جستجو در مکان های مختلف با NPC ها و شخصیت های کلاسیک مبارزه کنند. مبارز خیابانی من تاریخ دارم اگرچه Street Fighter 6 حداقل تا سال 2023 منتشر نخواهد شد، اما طرفداران می توانند از نسخه بتای 6 بسته با هشت شخصیت معرفی شده لذت ببرند. مبارز خیابانی 7 اکتبر (15 مهر) آن را تجربه کنید و از آن لذت ببرید.

لیست شخصیت های Street Fighter 6

لیست تمام شخصیت های Street Fighter 6

اسامی 18 شخصیت اعلام شده در بازی Street Fighter 6 شامل شخصیت های زیر است: لوک، جیمی، مانون، کیمبرلی، ماریسا، لیلی، جی پی، هیئت داوران، دی جی، کامی، ریو، هوندا، بلانکا، گیل، کن، چون لی، زنگیف و دالسیم این احتمال وجود دارد که در روز اول عرضه آن ها قابل پخش باشند و شاهد نام های جدیدی در آن ها باشیم. همچنین ممکن است در آینده شخصیت های بیشتری در قالب بسته های الحاقی به بازی اضافه شوند.

 1. ریو
 2. کن
 3. زنگیف
 4. دالسیم
 5. ای. هوندا
 6. بلانکا
 7. حیله گری
 8. لی چون
 9. کامی
 10. یوری
 11. لوکا
 12. دی جی
 13. کیمبرلی
 14. جیمی
 15. مانون
 16. ماریسا
 17. زنبق
 18. JP

Street Fighter 6 برای عرضه در سال 2023 برنامه ریزی شده است، اما Capcom هنوز تاریخ دقیقی را برای انتشار اعلام نکرده است. این بازی در روز عرضه بر روی پلتفرم های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس و رایانه شخصی در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

منبع: videogamechronicle