منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • فقط با 70 دلار یک سال PS Plus و یک اشتراک VPN مادام العمر دریافت کنید

فقط با 70 دلار یک سال PS Plus و یک اشتراک VPN مادام العمر دریافت کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
فقط با 70 دلار یک سال PS Plus و یک اشتراک VPN مادام العمر دریافت کنید

اشتراک های VPN ارزان نیستند، آنها اغلب هزینه های اشتراک ماهانه محکمی را دارند که به سرعت جمع می شوند. همین امر در مورد PS Plus با عضویت سالانه 60 دلار نیز صدق می کند. اما تا 23 می، می توانید از یک بسته منحصر به فرد که سالانه ارائه می دهد، درآمد کسب کنید اشتراک PS Plus و دسترسی مادام العمر به VPN نامحدود فقط 70 دلار این بدان معنی است که شما اساساً یک اشتراک VPN مادام العمر را فقط با 10 دلار خریداری می کنید که بسیار عالی است – به خصوص اگر قبلاً برای PS Plus پرداخت می کنید. اشتراک‌های PS Plus مرتب شده‌اند، بنابراین می‌توانید با این قرارداد یک سال دیگر به اشتراک موجود خود اضافه کنید.

این تبلیغات از طریق GameSpot Deals در دسترس است، که به ازای هر 25 دلار خرج شده، 1 دلار اعتبار به شما می دهد – بنابراین مطمئن شوید که بقیه کاتالوگ را مرور کرده و جوایز خود را بازخرید کنید.

سونی اخیراً از تغییرات اساسی در سرویس PS Plus خود رونمایی کرده است، زیرا این پلتفرم اکنون چندین سطح دسترسی را ارائه می دهد. اگر علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد ارتقاء و قیمت هستید، آخرین پوشش ما را بررسی کنید، که برخی از محتوای جدیدی را که به زودی در دسترس خواهند بود برجسته می کند.