منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • فقط با 20 دلار یک ایستگاه قابل حمل نینتندو سوییچ عالی دریافت کنید

فقط با 20 دلار یک ایستگاه قابل حمل نینتندو سوییچ عالی دریافت کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
فقط با 20 دلار یک ایستگاه قابل حمل نینتندو سوییچ عالی دریافت کنید

بسیاری از لوازم جانبی جالب و جالب برای نینتندو سوییچ وجود دارد که می تواند بازی در حال حرکت را راحت تر و لذت بخش تر کند. گاهی اوقات ممکن است بخواهید تجربه کامل نینتندو سوییچ را هر کجا که می‌روید با خود ببرید. در این سناریوها، یک راه حل اتصال قابل حمل ممکن است مفید باشد. به جای کشیدن در اطراف حوض رسمی بزرگ، می توانید گزینه بسیار کوچکتری را انتخاب کنید که نتایج یکسانی را ارائه می دهد. یکی از این گزینه ها اکنون با قیمت بسیار پایین در دسترس است. در GameSpot Deals می توانید این پایه سوئیچ قابل حمل را تنها با 20 دلار دریافت کنید برای مدت زمان محدود

تنها کاری که باید انجام دهید این است که برق سوئیچ و کابل HDMI را با خود حمل کنید و می توانید سوئیچ خود را به هر تلویزیون یا مانیتوری متصل کنید. همچنین به خوبی با یک مانیتور قابل حمل جفت می شود. اگر به دنبال یک مانیتور جمع و جور خوب برای بازی در حال حرکت هستید، ما لیستی از بهترین مانیتورهای بازی قابل حمل را داریم که ارزش بررسی کردن را دارند.

ایستگاه داک قابل حمل نیز یک گزینه محکم به عنوان یک ایستگاه ثانویه است. اگر به طور منظم در چندین اتاق در خانه خود بازی می کنید، داشتن یک ایستگاه داک جداگانه بسیار آسان تر است، بنابراین نیازی به جابجایی سوئیچ ایستگاه داک معمولی خود ندارید.

همچنین می‌توانید از این ایستگاه قابل حمل برای دستگاه‌های دیگر مانند گوشی هوشمند و تبلت خود استفاده کنید. در حالی که سوئیچ روی رزولوشن 1080p قفل است، ایستگاه داک از 4K با 30 فریم در ثانیه برای دستگاه های دیگر پشتیبانی می کند. برای گزینه‌های اتصال بیشتر، بررسی ما درباره بهترین ایستگاه‌های اتصال نینتندو سوییچ را بررسی کنید.