منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • فضای ذخیره سازی ابری ایمن 2 ترابایتی فقط 49 دلار برای مدت زمان محدود است

فضای ذخیره سازی ابری ایمن 2 ترابایتی فقط 49 دلار برای مدت زمان محدود است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
فضای ذخیره سازی ابری ایمن 2 ترابایتی فقط 49 دلار برای مدت زمان محدود است

فضای ذخیره سازی ابری ایمن 2 ترابایتی فقط 49 دلار برای مدت زمان محدود است

اگر فضای ذخیره سازی رایانه یا تلفن هوشمندتان تمام شد، این پیشنهاد عالی را بررسی کنید Prism Drive, که 2 ترابایت فضای ابری را تنها با 49 دلار ارائه می دهد. خرید شما بدون توجه به موقعیت مکانی به شما حق دسترسی مادام العمر به ابر را می دهد و حتی می توانید آن را ارتقا دهید 10 ترابایت برای 40 دلار اضافی در صورت لزوم

Prism Drive درست مانند سایر راه حل های ذخیره سازی ابری کار می کند. شما قادر خواهید بود هر فایلی را تقریبا از هر دستگاهی آپلود کنید، سپس بدون هیچ مشکلی به آن دسترسی داشته باشید یا به اشتراک بگذارید. برای ایمن نگه داشتن اطلاعات خود، می توانید قبل از به اشتراک گذاری محتوا با دوستان یا خانواده، رمز عبور تعیین کنید. و اگر به طور تصادفی چیزی مهم را حذف کردید، تاریخچه سطل بازیافت 30 روزه به شما امکان می دهد به راحتی فایل را بازیابی کنید.

Prism Drive کاملاً با تمام قوانین مربوط به حریم خصوصی مطابقت دارد، بنابراین می‌توانید با آگاهی از اینکه داده‌هایتان در فضای ابری امن و مطمئن هستند، با آرامش بخوابید. همچنین یک ویژگی مفید پیش‌نمایش فایل وجود دارد که به شما امکان می‌دهد یک فایل را قبل از دانلود آن در دستگاه خود بررسی کنید – از دردسر دانلود عکس اشتباه جلوگیری می‌کند.

به عنوان یک جایزه اضافه، به ازای هر 25 دلاری که در معاملات GameSpot خرج می کنید، 1 دلار اعتبار اضافی دریافت خواهید کرد. اگر 2 ترابایت کافی نیست، حتما دو سطح ذخیره سازی دیگر را بررسی کنید ( 5 ترابایت برای 69 دلار و 10 ترابایت برای 89 دلار). احتمالاً این تبلیغات زیاد دوام نخواهد آورد، بنابراین تا می توانید آن را بررسی کنید.