منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • فصل 1 Battlefield 2042 شایعاتی را برای هفته آینده فاش می کند، تغییرات 64 بازیکن Conquest این هفته ارائه می شود

فصل 1 Battlefield 2042 شایعاتی را برای هفته آینده فاش می کند، تغییرات 64 بازیکن Conquest این هفته ارائه می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
فصل 1 Battlefield 2042 شایعاتی را برای هفته آینده فاش می کند، تغییرات 64 بازیکن Conquest این هفته ارائه می شود

فصل 1 Battlefield 2042 شایعاتی را برای هفته آینده فاش می کند، تغییرات 64 بازیکن Conquest این هفته ارائه می شود

طبق گزارش تام هندرسون برای Try Hard Guides، آپدیت مورد انتظار فصل 1 Battlefield 2042 هفته آینده رسما معرفی خواهد شد. رونمایی ممکن است – احتمالاً با یک تریلر همراه – در 7 ژوئن برگزار شود و برداشت‌های رسانه‌ها و منابع دیگر در 8 ژوئن به صورت زنده منتشر خواهد شد.

هندرسون گفت که تست های بازی فصل 1 “به طور گسترده” در چند هفته گذشته ادامه یافته است و تغییر عمده ای در فصل 1 ممکن است در اطراف متخصصان باشد. همانطور که طرفداران می دانند، Battlefield 2042 رویکرد سنتی مبتنی بر Battlefield را برای شخصیت های تخصصی حذف کرده است. میزان هرگونه تغییر در سیستم در آپدیت فصل 1 مشخص نیست، اما هندرسون گفت ممکن است شخصیت تخصصی جدیدی به نام Evelina Lis با فصل جدید وارد شود.

در حال پخش: بررسی ویدیویی بازی Battlefield 2042

هندرسون گفت که فصل 1 همچنین نشان دهنده انتشار Battlefield 2042 خواهد بود و لوازم آرایشی معمول و سایر محتویات را برای باز کردن سطوح مختلف ارائه می دهد.

بر اساس این گزارش، محتوای بازی Battlefield 2042 پس از عرضه “به عقب کاهش یافته است” تا DICE بتواند بر روی بهبود مشکلات اصلی Battlefield 2042 تمرکز کند. علاوه بر این، برخی از توسعه دهندگان قبلاً به سراغ بازی بعدی Battlefield رفته اند که ممکن است این گزارش می گوید که از سال 2024 شروع می شود.

هندرسون در مورد زمان شروع فصل اول گفت که آماده است تا در دو هفته آینده شروع شود.

با توجه به آنچه در آینده به طور رسمی به Battlefield 2042 می آید، تغییرات جدیدی که این هفته در راه است شامل نام جدیدی برای Conquest 64 می شود. فردا، 2 ژوئن، Exodus Conquest نامیده می شود و نقشه هایی از Battlefield 3 و Bad Company وجود خواهد داشت. مرز خزر، کانال های نوشهر، بندر آریکا و والپارایسو.

در اخبار دیگر، DICE در حال «وقفه» در توسعه حالت منطقه خطر Battlefield 2042 است زیرا تلاش های خود را در جاهای دیگر متمرکز می کند. با نگاهی بیشتر، EA گفت که سری Battlefield پس از ناکافی بودن Battlefield 2042 یک رویداد “واقعا مهم” باقی می ماند.

همانطور که قبلاً اعلام شده بود، رئیس Titanfall و کهنه سرباز سابق Call of Duty، وینس زامپلا، اکنون به عنوان یک کل فرنچایز Battlefield را رهبری می کند، در حالی که مارکوس لهتو – که Master Chief و خالق فرنچایز Halo را طراحی کرده است – استودیوی جدیدی را در سیاتل اداره می کند که روی پروژه Battlefield کار می کند. EA در حال تلاش برای ایجاد یک “جهان متصل” در Battlefield است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.