منو سایت

فصل سوم سریال The Witcher در تابستان 2023 پخش خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
فصل سوم سریال The Witcher در تابستان 2023 پخش خواهد شد

سرانجام در چند هفته اخیر فیلمبرداری فصل سوم سریال مورد انتظار The Witcher با شخصیت گرالت (هنری کاویل) در نتفلیکس به پایان رسید. در همین حال، اکانت رسمی توییتر نتفلیکس اعلام کرد که فصل سوم سریال The Witcher در تابستان سال آینده منتشر خواهد شد و قبل از آن، طرفداران پیش درآمدی به نام The Witcher: Origin of Blood در 25 دسامبر (4) منتشر خواهد شد.

روند ساخت فصل سوم سریال Witcher با مشکلاتی مانند ویروس کووید-19 مواجه شد و همین مشکل باعث کندی پیشرفت سریال شد. فیلمنامه فصل سوم The Witcher درست پس از پخش فصل دوم در دسامبر سال گذشته به پایان رسید و خلاصه داستان قبلاً توسط نتفلیکس فاش شده است ، جایی که گرالت پس از حفظ دختر جوان سیری از لیست دشمنان و محافظت از آن او جادوی لازم را به شخصیت ینفر سپرد. اکنون توییتر رسمی نتفلیکس در پیامی ساده اعلام کرد: «خانواده ما بازگشته اند! فصل سوم سریال The Witcher در تابستان 2023 منتشر خواهد شد.

فریا آلن و آنیا چالوترا به ترتیب نقش سیری و ینفر را بازی خواهند کرد و جاسکویر با بازی جوی باتی در ماجراجویی از قسمت اول سریال به آنها ملحق خواهد شد. برخلاف فصل اول سریال که در اواخر سال 2019 پخش شد، فصل دوم قالب داستانی بسیار روان تری دارد و بیشتر یک ماجراجویی مستقل است که داستان دو شخصیت Geralt و Ciri را با رمز و رازهای خود روایت می کند. با توجه به اینکه داستان سرایی نسبتاً پر هرج و مرج این سریال یکی از انتقادات رایج آن بود، فصل سوم احتمالاً با فرمت متوالی استاندارد خود ادامه خواهد داد.

فصل سوم سریال The Witcher

جزئیات پیش بازی منشا خون

با این تفاسیر کار بازیگران سریال ویچر تمام نشده است و پس از سه ماه پروژه اسپین آف این سریال با نام منشا خون تکمیل خواهد شد که در تاریخ 25 دسامبر همانند چهارم امسال منتشر خواهد شد و مینی درایور به عنوان راوی داستان اکران خواهد شد. بازیگرانی چون لنی هنری (هری پاتر و زندانی آزکابان) و میشل یئو نیز در این مینی سریال به ایفای نقش می پردازند. داستان سریال Blood Origin حدود 1200 سال قبل از داستان اصلی ویچر اتفاق می افتد. داستان سریال در مورد خلق اولین ویچر و چگونگی ایجاد شکارچیان هیولا از طریق مهندسی ژنتیک و اصلاح انسان ها برای خلاص شدن از شر هیولاها است.

در حال حاضر جزئیات بیشتری از فصل سوم سریال The Witcher اعلام نشده است، ما به محض انتشار آن را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. در همین حال، طرفداران می توانند منتظر پخش این سریال باشند The Witcher: Origin of Blood در 4 ژانویه سال جاری

منبع: Gamesradar